Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha az első baba császárral...

Ha az első baba császárral született, mennyi az esélye, hogy a második is az lesz?

Figyelt kérdés

- Fájásgyengeség, nem tágultam és a kislányom nem bírta, ezért lett császár.

- Rövidlátó vagyok, 4-es a szemem, és gerincferdülésem is van, gyerekkorom óta. Ez befolyásolja a szülést, lehet emiatt nem tudtam megszülni a lányomat?

4 éve lesz a két szülés között. Van esély természetes szülésre?


2013. aug. 21. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is rövidlátó vagyok, ráadásul szintén fájásgyengeség miatt lettem császáros hosszú vajúdás után. A dioptria nem számít, csak a szemfenék állapota.

A második természetes lett volna, de aztán harántfeküdt a babám, akkor jött a császár terve újra. Majd visszafordult. Mégis császár lett, hegszétválás is volt, pedig sok idő telt el a 2 szülés között. A gerincferdülésről a dokidat kérdezd, de nem amiatt volt fájásgyengeséged, az biztos. Egyébként mindig attól függ, hogy mi volt az oka az első császárnak. Ha olyan, ami nem áll fenn mindig, akkor szokták engedni megpróbálni, de ez is orvosfüggő.

2013. aug. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elméletileg lehet sima szülésed. Én nekem is fájás gyengeség volt az elsővel és nem jött át a medencémen a lányom. Most két hete a fiamnál gyönyörűen tágultam és mindenki sima szülésre készült a hegem is bírta de ugyan úgy nem jött ás a fiam a medencémen. Kiderült, hogy az én felépítésem olyan, hogy nem tudnak a babák keresztül menni a medencémen.
2013. aug. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!