Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Érdekelnének friss tapasztalat...

Érdekelnének friss tapasztalatok az Ajkai kórház szülészetéről. Orvosok, szülésznők, ápolók, ellátás. Mit kell vinni, mivel kell készülni anyának, babának? Hálapénz? Bármilyen érdekesség, élmény, jó tanács.

Figyelt kérdés

2014. márc. 4. 21:41
 1/1 anonim válasza:

Erről a kórházról semmi jót nem tudok mondani, nem hiába olyan a "hírneve", amilyen, az összes valamire való orvos elment (nem csak a szülészetről).


Jó tanács: ne ott szülj!! Nem tudom merre laksz, ha nincs még túl messze tőletek, a keszthelyi kórházat ajánlanám. Az ajkai szülészet ellátási területéről rengeteg kismama megy inkább oda. (Nem baj, hogy másik megye, bármelyik állami kórházat választhatod). Ha túl messzinek érzed, akkor esetleg Veszprém, de ott ha jól tudom, nem lehet fogadott orvosod. Szóval én Keszthelyt javaslom, ég és föld Ajkához képest.

2014. márc. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!