Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki mostanában Mátészalkán...

Aki mostanában Mátészalkán szült? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 14. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:
13 hónapja szültem Mátészalkán,szerintem ez inkább régebbinek számít,de ha érdekel valami kérdezz nyugodtan! Szívesen válaszolok.
2009. dec. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!


Arra gondoltam, hogy milyenek a szobák, lehet e bent Apuka és milyen fájdalom csillapítási módot alkalmaznak?Úgy hallottam nincs epi.

2009. dec. 16. 10:44
 3/7 A kérdező kommentje:
Előre is köszönöm.Gratula a Babóhoz.
2009. dec. 16. 10:44
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia.

2 szoba van, az egyikbe szülőszék van az -az apukás szülés részleg(ha mondhatom így) a másikba szülőágy van ,de szerintem oda is beengedik veled ha éppen akkor egyedül szülsz, vagy max 2-en a két szoba miatt. Sajna azt nem tudom milyen fájdalomcsillapítást alkalmaznak, én nem kértem. A szobákba semmi extra, ágy meg kis szekrény. Én 4 ágyasba voltam szülés után ,nem tudom ezen kívül milyen van még. Lehet azóta már változott valami. Mikorra vagy ki irva?

2009. dec. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Január 8-ra vagyok kiírva.Úgy hallottam 2-3 ágyas szobák vannak, és hogy nem adnak gerincbe érzéstelenítőt.Első baba, nagyon fog fájni?:)

2009. dec. 16. 23:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Írtam privit.

2009. dec. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. dec. 21. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!