Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van akinek hirtelen jött a...

Van akinek hirtelen jött a szülés?

Figyelt kérdés
Űgy értem nem volt előtte hetekig tartó jóslója, nem volt "hasleszállás", nyákdugó,stb... ?
2014. márc. 13. 20:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2. babammak nem voltak joslok, semmi. 38 hetesen mentem az NSTre, onnan mar nem engedtek haza. 2 ujjnyira nyitva viltam, a gep fajasokat mutatott. Aznap mar babaztam is :)
2014. márc. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem semmi ilyesmi nem volt. csak előző nap rossz közérzet. 37 hetesen szültem, elfolyt a magzatvizem. 2 óra múlva már megvolt a kisfiam :) fel se fogtam, olyan gyorsan történt minden. előtte azt vártam, hogy majd jönnek a szülés közeledését jelző "tünetek", de még egy jóslóm se volt soha. és nem tudom milyen a nyákdugó :)
2014. márc. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35+4 hetesen hajnalban derült égből villámcsapásként szivárogni kezdett a magzatvíz. 18:12-kor született meg a fiam. Előtte semmi nem utalt arra, hogy hamarabb fog érkezni, semmi panaszom nem volt, még dolgoztam.
2014. márc. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Semmi jele nem volt, nem is tudom, mi az a jósló fájás. Hajnal fél négykor ébredtem egy nyilalló fájdalomra, és elkezdett szivárogni a magzatvíz. Fél hétkor már varrtak. :)Rohamszülés volt, sajna így fájdalomcsillapításra sem volt idő, igazán semmire nem volt idő.
2014. márc. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38+4 hetesen elfolyt a magzatvizem. Sosem volt jóslóm, hasmenésem, nem szállt le a hasam, nem láttam a nyákdugóm, végig zárt voltam, vagyis semmi különleges nem történt előtte. 5 óra múlva megszületett a kisfiúnk :)
2014. márc. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt joslom.annyi elojel volt ha ez annak mondhato.hogy reggel ugy keltem h nekem ma takaritanom es pakolasznom kell.:-)estere be is indultak a fajasok.:-)
2014. márc. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem semmi ilyesmi nem volt.

Pont a betöltött 41. héten észrevettem fura zöldes szivárgást, de nem tudtam biztosan, hogy az magzatvíz, azt gondoltam, lehet, hogy csak gombás fertőzés.

Bementünk a kórházba, azonnal infúzióra kötöttek, antibiotikum, oxitocin és 5 óra elteltével már a mellemen pihent a lányom.

Mondjuk ő így is tovább maradt, mint vártam, szóval annyira hirtelen mégsem volt.

Én hiányolom, hogy nem volt magzatvízelfolyás, fokozódó vajúdás, érdekes élmény lehet az is.

2014. márc. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
37+2-re született a lányom,semmi előjele nem volt.
2014. márc. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Semmi elöjel nem volt. 40h plusz 4 napra szültem.

Ejjel 11 40 körül jött egy nagyobb fajdalom, aztan 5 percenkent jelentkezett, es masnap delelött 11 44-kor megszültem. Semmi nyakdugo, elöjel, stb..

2014. márc. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én még a kórházból is visszafordultam volna, mert bár már beindult a tágulás, semmit nem éreztem. 6cm-t tágultam észrevétlenül, burokrepesztésig fájásom sem volt, 2,5 óra alatt lett baba. Nyákdugót sem tudom hogy hova lett, mert elkaptam a 39. héten valami fertőzést, aminek a mellékterméke a nyálkás, kocsonyás váladékozás volt. A hasamat pedig nem láttam, hogy leszállt volna. Attól tartok, hogy a következő gyerekkel majd nehogy ne érjünk be a kórházba :)
2014. márc. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!