Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van akinek hirtelen jött a...

Van akinek hirtelen jött a szülés?

Figyelt kérdés
Űgy értem nem volt előtte hetekig tartó jóslója, nem volt "hasleszállás", nyákdugó,stb... ?
2014. márc. 13. 20:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A nyákdugót nem mindenki veszi észre,távozhat pisiléskor is észrevétlenül :-)

A hasleszállás hiánya általában a többedik babánál előforduló jelenség- nekem a 2.-nál volt :-) - hogy a has közvetelnül a szülés napján vagy csak órájában,vagy még akkor sem látszik hogy leszállna.

Sokan nem jóslóznak,nekem az első babánknál 2x volt pár másodperces jósló,de a kettő közt egy hét telt el.

A másodiknál a 38. héten volt eget rengetően erős jóslóm,amikor már azt hittem,idő van,mert szabályosak voltak,csak épp 20 percesek,de 2 óra után elmúltak és a lurkóm a 41. héten született meg.

2014. márc. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kétszer szültem, egyszer sem volt jósló, sem hasleszállás, sem nyákdugó. Sőt, másodszorra még magzatvíz sem volt. Elkezdődtek a fájások, és volt egy előérzetem, ezért elkezdtem mérni az időt. Miután láttam, hogy rendszeresek a fájások, és kezdenek sűrűbbé válni, azonnal irány a kórház. Éjjel 1 óra volt. Alig értünk be, már szültem is!
2014. márc. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Gyönyörűséges ***** válasza:

nekem olyan hirtelen tortent multhet csutortokon h tenyleg nem ertunk be a korhazba, otthon szuletett a kis dragam. 2.gyerek.

40+2 hetes voltam, amnioscopia vizsgalaton voltam, ahol a dokim azt mondta semmi jel szulesre, zart is vagyok 2111-es mehszaj. Hazamentunk, a korhaz amugy 30-40 perc autoval, du.an kicsit josloztam, de nem volt veszes mert ettol voltak komolyabb josloim is, gondoltam zuhanyzok egyet, hatha elmulik, hat nem. Felereosodott, 16:50-kor burokrepedes, 17:10 mento, 17:20 baba :) 1 nyomasra megszuletett. Nekem se szallt le a hasam, nem tavozott nyakdugo es stb...

Gyonyoru, fajdalom mentes, beavatkozas mentes haboritatlan szulesem volt :)

2014. márc. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia! Ez az én történetem! :)

Könnyű szülést kívánok!


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

2014. márc. 16. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!