Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hányan vannak bent a szülőszob...

Hányan vannak bent a szülőszobában rajtam kívűl?

Figyelt kérdés

2014. márc. 16. 08:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Doki es szuleszno mindenkeppen.nekem volt dulam es a parom is bent volt.tehat nalam negyen voltak.
2014. márc. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%

Míg vajúdtam csak én és a férjem voltunk.

Néha bejött megnézni 1-1 doki, vagy szülésznő, de amúgy nem zavartak.

Kitoláskor kb. 3 emberre emlékszem, ezek mind szülésznők voltak.

A doki csak később jött megnézni, kell-e varrni.

Bár ha fogadtál orvost, akkor lehet, hogy neked ő vezeti le majd a szülést.

2014. márc. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

köszi! szóval ha jól értelmezem akkor a szülésznő segít a legdöbbe a doki általában felügyel...

hát szeretnék dokit fogadni

2014. márc. 16. 09:06
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
En mindketszer ugyeletes dokinal szultem. Vajudas alatt tobbszor megvizsgalt orvos is, szuleszno is. Kitolasnal doki is bent volt, elsonel o nyomta kifele a babat belolem, kozvetlenul a labam kozott szuleszno allt, o vagott. A varrast viszont az orvos vegezte. Nem emlekszem pontosan de 2-3 szuleszno, egy orvos es a ferjem voltak bent.
2014. márc. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
nagyon meg nyomta a hasadat?
2014. márc. 16. 09:14
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nalam voltak vagy 10en. Surgossegi csaszar volt altatasban, es szerintem tanulok is voltak. Jo kis bemutato volt, nem hasznalt az erzestelenito, ami csak akkor derult ki amikor felvagtak.
2014. márc. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

uhhhh... énis nagyon félek hogy vlami hiba csúszik be :(

császárt nem szeretnék az egy kisseb műtét

2014. márc. 16. 09:18
 8/23 anonim ***** válasza:
79%
Szia nekem mindkét szülésemnél, hát felváltva 3 voltak bent,a párom mikor bekerültem már a szülőszobába, aztán a doki néha rámnézett hol tartok, és a szülésznő vagy dula vagy tudom is én ki kivel volt!!
2014. márc. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
38%

Hááát a császár nem éppen kissebb ,az igencsak komoly dolog ,mivel az egész hasat felvágják !!

Már ugy értem bikini vonalban de mindent átvágnak ideg ,zsír,szövetek tömkelegét!!

D nem akarlak ijesztgetni bocsánat ,én októberre várom a 3.babynket!

2014. márc. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
császárt ne! inkább kínozzon a fájdalom de spontán meglüszöm. A testvérem nem rég vesztette el a babáját a szülőszobában.....:(
2014. márc. 16. 09:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!