Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy szülőszobában (vagyis...

Egy szülőszobában (vagyis miután szülök, ahova kerülök utána), ott hányan vannak egy szobában? Mindenhol másképp van? Én Miskolcra lennék kíváncsi ott hogy van, a semmelweis kórházban?

Figyelt kérdés
és hogy a gyerek ilyenkor velünk van végig,vagy hogy?Ha igen,külön van neki valami "kiságy",vagy mellettem lesz az ágyba?Annyira nemtudom ezeket,ha tudja valaki hogyvan itt,megköszönném!
2010. jan. 25. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Vácon szültem. Ott 2 ágyas szobák vannak általában, a császárosoknál van 4 ágyas és 2 ágyas szoba is. a Pici külön "ágyban" van ( én kivettem magam mellé is az ágyba :))és melletted lehet, csak fürcsire és a vizsgálatokra viszik el, és, ha te betolod Őt a csecsemősökhöz:)Bocsi, most tudatosult, hogy Miskolcot kérdezted:):)

Boldog babavárást!

2010. jan. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nembaj,köszi azért a választ:)
2010. jan. 26. 10:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Én sem Miskolcon szültem, hanem Bp-en. Sima szülésem volt, a szülés után csak kb. 10 percet volt velem a baba, mert cukros voltam, és őt elvitték, mert alacsony volt a cukra. 2 óra múlva kikerültem kórterembe, én rögtön mentem a babáért. kis kocsiban kitoltam az ágyam mellé.3 ágyas kórtermek vannak, de ketten voltunk. első éjszaka még nem aludhatott velem, de 2. naptól már végig velem volt. kivéve amikor szolizott, mert sajnos besárgult.
2010. jan. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
tudomásom szerint a vsagyárba veled van a kicsi reggel viszik el megfürdetni !talán 2-3-4ágyas szobák vannak! sajna a többit nemtudom a szempéteribe látogatási tilalom van ma szült az eggyik ismerösöm szegény!!de én avsagyárba megyek 38+4hetes vagyok de már alig várom lehet eggyüt leszünk !!
2010. jan. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
utólsó lenné elfelejtettem mondani hogy ott nincs tilalom ma kérdeztem ha érdekel esetleg!:)
2010. jan. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)Bár én még nem most fogok szülni,még odébb van,augusztus elején,csak kíváncsi voltam hogyis van ez!A Semmelweisbe fogok szülni amúgy!
2010. jan. 28. 13:43
 7/9 anonim ***** válasza:
akkor szerencséd van!!sok boldogságot!!
2010. jan. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm,nektek is!
2010. jan. 28. 14:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is ott szeretnék szülni, remélem addigra átadják, mire mi oda kerülünk. Ha jól tudom, 2-3-4 ágyas szobák lesznek, a baba veled lehet egész nap, ha úgy kívánod, csak fürdetni viszik el. Viszont ha pihenni szeretnél és kéred, akkor is elviszik kérésre. Ezt a dokim mondta, hogy igény szerint lehet velünk a baba.
2010. jan. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!