Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tudtok lelkiismeretes, jó...

Tudtok lelkiismeretes, jó szülész-nőgyógyászt Budapesten, aki a maximális természetesség híve?

Figyelt kérdés
Magándoki és magánkórház is lehet, csak támogassa a természetes szülést, legyen megnyugtató a kisugárzása, legyen jó szakember. Meséljetek arról, akit javasoltok,milyen ember?
2014. márc. 18. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Hamvas Ferenc. Mikor a baba megszületik még az orrából/szájából sem szívja ki a "cuccot". Nem nála szültem, mert nekem ez nem tetszett.
2014. márc. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dr.koiss robert. Istvanban dolgozik egy honapja szultem nala.hajnali negykor is husz perc alatt ott volt.nalunk se volt orrszivas meg semmi.kadban is voltam azt csinaltam ami jol esett.gatvedelemmel minden beavatkozas mentesn sziluletett a kisfiam.utana hagytak minket ket orat osszebujni harmasban.:-)11.kerbe van a maganrendelese.
2014. márc. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

dr.Bardóczy Zsolt-Róbert Klinika

Nagyszerű orvos,nyugodt,támogató,ugyanakkor laza,nem aggód túl semmit,de ha kell nagyon is határozott tud lenni:)

Az egész kórház természetes szülés párti,mindenféle alternatív módot támogatnak(hipnoszülés,kád stb),amennyiben semmilyen eü.problémád nincsen,ami miatt közbe kellene lépni tényleg úgy vajúdsz,és szülsz,ahogy jólesik.Zachár Erika volt a szülésznőm,akinek köszönhetően egy pici két öltéses varrattal megúsztam,amit már másnap sem érzetem(első baba 3700gr,55cm).

Mire vagy még kíváncsi?Mesélek még ha gondolod:)

2014. márc. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!