Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van-e valakinek egészen friss...

Van-e valakinek egészen friss tapasztalata a kecskeméti kórház szülészetéről?

Figyelt kérdés
Hogyan viszonyulnak a szülésznők, csecsemős nővérek a mamákhoz és a babákhoz? Mit kell magunkkal vinni a babának, a szülőszobára és a gyerekágyas időszakhoz? Sajnos a járvány miatt a szülésfelkészítő tanfolyam sem indul, ahol ezekre a kérdésekre választ kaphattam volna. Minden információnak nagyon örülnék, első kisbabámat várom, nagyon izgulok! Köszönettel: Krumplirózsa
2009. dec. 16. 17:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én júniusban szültem és nagyon meg vagyok elégedve velük. Nem a kórház korszerűségére vagy szépségére gondolok itt (az hagy némi kívánni valót maga után), hanem a szülésznők és az ápolók, nővérek hozzáállásáról. 16 órát sikerült eltöltenem a szülészeten, tehát egy műszakváltás is belefért. Nagyon segítőkészek és türelmesek voltak, pedig front volt és egymást érték a gólyák.

Baba-mama szobában voltam, a babának egyedül popsitörlőt kellett vinni, minden mást adtak. Te magadnak a szokásos kórházi csomagodban sok betétet vigyél(ajánlom a nedves törlőkendőt is). Mindenki a kórházi hálóingben volt végig, annyiszor cseréled ahányszor szükségesnek érzed. Fejőgépre is szükséged lesz, bent ebben nem tudnak kölcsönözni.

A csecsemős nővérek is nagyon rendesek, bármennyi kérdésem volt, mindenre készségesen válaszoltak, megmutogattak dolgokat(hogy szoptasd, hogyan tartsd, mire figyelj stb.) Hozzáteszem én azok közé tartozom akik nem is fogadnák el a felületes választ, vagy nem állnám ki szó nélkül, ha azt látnám hogy nem úgy nyúlnak a gyerekemhez ahogy az elvárható.

Ne izgulj, minden renben lesz!

Könnyű szülést kívánok, és jó egészséget!

2009. dec. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm megnyugtató leveled,igazán jó volt ezt olvasnom. Sok-sok kérdésem lenne még, nem tudom, hogy feltehetném-e neked privát emailben?

Üdvözlettel:Krumplirózsa

2009. dec. 17. 08:06
 3/11 anonim ***** válasza:
Persze! Ahogy a Törpém enged egy kis szabadidőt válaszolok rá szívesen!
2009. dec. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

szia,

én októberben szültem első babámat a kecskeméti kórházban, baba-mama szobába kerültem, és úgy jöttem haza hogy tápot kellett adnom a babámnak mert nem sikerült egy növért sem elkapni hogy segítsen, és nem tudtam szoptatni a babámat.MIndig rohangáltak, hol azért mert műtétre kellett menni, hol azért hogy időben összeszedjék a babákat...A szobatársam is próbált többször segítséget kérni, és volt hogy olyan választ és úgy kapott hogy megbánta hogy egyáltalán megszólalt. Persze ezzel nem azt mondom hogy nincs közöttük kedves, egyszerűen mi a rosszabbakat fogtuk ki.(a babám azóta már csak cicizik, szerencsére megoldódott a dolog) Nekem nem volt fogadott orvosom, jr. Tankó volt az ügyeletes, nagyon kedves és figyelmes volt, bár amikor felkerültem a szülészetre akkor még nem ő volt de én is az ügyeletváltáskor voltam fent.A szülésznőkről is vegyes a véleményem, nyilván számukra minden rutinszerű de én mint első babás anyuka meg voltam ijedve, és biztos érzékenyebb is voltam. De végülis akinél szültem orvos és szülésznő nagyon kedvesek voltak, örülök, hogy Ők segítették világra a kislányomat.

Ha bármilyen kérdésed van nagyon szívesen válaszolok!!!

2009. dec. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Van külön védőnő a kórházban, aki még fejni is megtanít!

Szintenként 1 nővérke van, azért nem tudnak ők segíteni.

2009. dec. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, írni fogok emailt!!!Sok a kérdésem.Kedves Első kommentelő, nincs privát elérhetőséged felüntetve, pedig írnék neked is. Üdv.:Krumplirózsa
2009. dec. 18. 08:59
 7/11 anonim ***** válasza:
A védőnőnek annyi a dolga h lehetetlenség kifogni!!!Több a bunkó csecsemős nővér mint a normális!!!! szörnyű ami ott folyik már bocsi...én lassan 2 éve szültem ott de agyrém komolyan:(
2009. dec. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én 1 éve szültem ott, a védőnő nehezen megtalálható az igaz! De hagytam neki üzenetet és még aznap megkeresett, és naponta jött hogy kell-e segítség! :)
2009. dec. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Egy negatív komment után, egy pozitív...

Köszönöm a válszokat!

KR

2009. dec. 25. 09:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Feb.1-től lesz szülésfelkészítő!Az uh előtti aulába kell menni 2-re.
2010. jan. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!