Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Éreztetek vmit szülés előtt?...

Éreztetek vmit szülés előtt? Míg nem jöttek az igazi fájások, vagy míg nem folyt el a magzatvíz?

Figyelt kérdés
Pl.fájt valahol?Hol?Derékfájás,hasmenés,hidegrázás,baba mozgott intenzívebben,vagy kevésbé? Ilyesmire gondolok..
2014. márc. 25. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit. Sőt a fájásokról is úgy gondoltam hogy csak jóslók. Kellett pár óra mire felfogtam már hogy szülök.
2014. márc. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fájt a derekam iszonyatosan. Szülés előtt 2 nappal mondtam a férjemnek, jól esne egy séta. Hát, pár perc után már mindenem fájt, görcsölt a hasam nagyon, szúrt a méhszájam és leszakadt a derekam. Masnap elfolyt a víz este és harmadnap mar babáztam.
2014. márc. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én semmit nem éreztem. Még délben lefeküdtem delelni, aztán már nem tudtam elaludni, mert éreztem, hogy ezek a fájások nem akarnak elmúlni. Hívtam a férjemet, hogy itt valami lesz. Aztán még volt időm hajat mosni, lezuhanyozni. Ami tök felesleges volt, de csak később jöttem rá... Úgy néztem ki a szülés után mint aki legalább 3 napja víz közelébe se ment. :) Kettő körül értünk be a kórházba, akkor már biztos voltam, hogy ez az. Ekkor már nagyon fájt, és egyre rosszabb lett. 16:40-kor született meg a lányom!
2014. márc. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó éjszaka már nagyon rossz volt, alig tudtam aludni. Nem fájt semmi, csak minden feszített, sehogy sem volt már jó. Délelőtt is úgy éreztem, hogy kidurranok, ebédelni sem tudtam, inkább lepihentem. Aztán 12.10-kor elfolyt a magzatvíz, 17.35-kor pedig megszületett a kisfiam :) 38+4 hetes voltam, aznap reggel nem gondoltam, hogy szülni fogok :)
2014. márc. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!