Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egy éve volt császárom-gyorsan...

Egy éve volt császárom-gyorsan gyógyult a sebem de azt hittem jobban el fog mulni a heg, piros a csik és néhány kis dudor is van rajta- ez már igy marad?

Figyelt kérdés
kicsit az egész kidudorodik az egyik oldalon olyan szép világos lett a többi még piros és dudoros, az is el fog mulni idővel? volt valakinek ekinek ilyen sokáig tartott a seb "szebbé " válása

2014. ápr. 1. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy hegnek (mindegy, hogy császár vagy csak pl. levett anyajegy) sokszor kell legalább 1-1.5 év, mire teljesen kifehéredik és kicsit sem vörös/lila már. Ha a dudor nem fáj, akkor csak szerencsétlenül varrták meg, de valószínűleg az is lapulni fog az évek folyamán. Szóval még legyél türelmes! :)
2014. ápr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem gyönyörű a sebem, szinte bőrszínű, ám a középén van egy kicsit sötétebb rózsaszínes "göbös" rész. Nem fáj, de ha megnyomom, kemény a heg mögött a szövet. Nem tudom mitől lehet, hamarosan megyek a nőgyógyászomhoz rákszűrésre, rákérdezek mindenképp, hogy mitől lehet ez.
2014. ápr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, és 9 hónapja szültem.
2014. ápr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem másfél év kellett mire a csúnya vörös hegből halványlilás lett, 2 mire fehér. Akkor simult a bőrbe is, addig kidudorodott és varratszedés után kaptam egy fertőzést (szerencsére nem volt súlyos). Lett egy nyomásra érzékeny dudor amivel visszamentem a dokihoz, aki megszúrta és kijött belőle véres-gennyes váladék, utána szépen elmúlt a dudor is.

De van akinek hosszabb időbe tellik, mire elhalványul. Később, mikor már csak lilás lehet kicsit napoztatni, én úgy vettem észre hogy valamennyire használt és szép lassan gyöngyházszínű lett.

2014. ápr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek- kicsit megnyugodtam akkor hogy kell még idő- már a dokimat kezdtem szidni hogy biztos nem szépen varrt- pedig fizettünk rendesen mert fogadott volt- de akkor még kell idő- köszi mégegyszer mindenkinek
2014. ápr. 2. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!