Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy a kislányom...

Normális, hogy a kislányom fején van néhány csontos kis dudor?

Figyelt kérdés
6 hetes a pici, és már régen észrevettem, hogy a fején jobb és bal oldalon is van egy-egy csontos dudor.És most a tarkóján is felfedeztem egyet.Miért nem sima a feje?(Császárral született.)Nagyon nyugtalanít ez a dolog.Kérdeztem a gyerekorvost, ő csak legyintett, hogy ezzel nem kell foglalkozni.Akkor ezek szerint normális?Remélem csak arról van szó, hogy a koponyacsontok elcsúsznak egymáson.Volt valakinél ilyen?
2010. nov. 5. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggod ez miatt, még csak 6 hetes, még nagyon sokat alakul a kicsi feje, és ha a doki is azt mondta ne figyelj rá akkor nincs miért aggodj, ha lenne valami biztosan szolt volna.
2010. nov. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4 hónapos fiamnak 2 is van. Doki szerint nincs gond.
2010. nov. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nálunk is van, megnagyobbodott picit, voltunk vérvételen, mert engem is idegesített, nyirokcsomó gyulladás....

olyan hogy ha fogdosod neki akkor mozog egy kicsi valami is benne?

2010. nov. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem mozog benne semmi.Csontos, tehát látszik,hogy a koponyacsontja türemkedik ki.Nem nagyobbodott, sőt, kisebb is lett, de ott van, és nem is egy helyen.Engem ez nagyon nyugtalanít, annak ellenére, hogy babatanácsadáson láttam ilyet egy hasonló korú babán, és a doki sem foglalkozott vele.
2010. nov. 8. 11:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak is volt ilyen dudor, csontocska a fején. Én is halálra aggódtam magam. De most már 3 éves és eltűnt. Szerintem azért lehet, mert még formálódik a koponya, vagy ilyesmi.
2011. febr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!