Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van valaki aki augusztus...

Van valaki aki augusztus környékén fog szülni az Uzsokiban?

Figyelt kérdés
Jó lenne már beszélgetni valakivel aki hozzám hasonló élethelyzteben van:)

2014. ápr. 2. 21:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én most januárban szültem ott, de ha kérdésed van a kórházzal kapcsolatban, szívesen válaszolok :)
2014. ápr. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én augusztusban fogok szülni Szegeden. Az előző válaszolóval együtt már kiteszünk egy hasonló élethelyzetben lévőt:)
2014. ápr. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szeptemberben fogok az Uzsokiban. :) A kórházra én is kíváncsi lennék, ha az első válaszoló írna ide valamiket, örülnék neki én is nagyon. :)

2014. ápr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én október 3.-ra vagyok kiírva,szintén Uzsokiban fogok szülni,két éve itt született meg fiam császármetszéssel,ügyeletesnél.
2014. ápr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A kórházról már sokat olvastam a kérdést inkább azért írtam ki mert egy barátnőm, rokonom sincs aki terhes lenne vagy van gyereke és jó lenne valakivel beszélgetni:)
2014. ápr. 3. 20:46
 6/13 A kérdező kommentje:
DE azért kivácsi lennék még saját tapasztalatokra a kórházzal kapcsolatban is :)
2014. ápr. 3. 20:48
 7/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én szeptemberben fogok szülni az Uzsokiban, szívesen beszélgetnék.

Egyszer voltam az osztályon, mert hétvégén bevéreztem és ott volt ügyelet, akkor valamennyit láttam is belőle, nekem tetszett.

2014. ápr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Nekem jók a tapasztalataim. Nem volt fogadott orvosom, így ügyeletesnél szültem. 36 hetesen elfolyt a magzatvíz és így azonnal felvettek. Amúgy ilyen 10-20 perces fájásokkal még kipenderítenek : ) Én még csak nem is tágultam ki amikor beértünk, és mondta a szülésznő, hogy ha a magzatvíz nem folyt volna el, hazaküldött volna. A szobatársaimat is hazaküldték például, mert még úgy látták, otthon is vajúdhatnak. Én az éjszakát a szülőszobán töltöttem mert este folyt el a víz. A páromnak megmondták, hogy csak holnap lesz baba, így fáradjon haza. Egész éjjel vajúdtam, a szülésznő óránként ellenőrzött. Egész jól tágultam, így reggel hatkor megkaptam a beöntést. Hétre ért be a férjem. 9:30 körül kaptam oxitocint branüllbe mivel leállt a tágulás. 10:30-kor megszületett a fiam. Apás szülés volt, az apukával is jól bántak, szülés közben mindent mutogattak neki. A fiamat azonnal a mellkasomra tették, majd vitték apuval mosdatni míg engem varrtak. Ezután visszahozták már felöltöztetve, de mivel 36. hétre jött, pár órára inkubátorba tették és éjjel nem lehetett velem. Amúgy kiadják gyorsan a babát az anyáknak. A kórházban minden délelőtt le kellett adni a gyereket pár órára gyerekorvosi vizitre, majd este a fürdetéshez. A nap többi részében velünk voltak. A csecsemős nővérek aranyosak voltak, mindig lehetett kérdezni tőlük. Jottek megmutatni a pelenkázást, köldökcsonk ápolást is. Jött szoptatási tanácsadó is, amiért külön köszönet. Ezen kívül a gyerekorvos is minden nap konzultált velünk, hogy mi van a gyerekkel. Én hétfőn este mentem be, kedd reggel szültem és szombaton jöttünk haza. Ennyit minimum benn kell maradni. Én elégedett vagyok, a szülésznők és az orvos is segítőkészek voltak, nem vártak el semmit a végén. Kb. ennyi : D
2014. ápr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Elég megnyugtató ez a kis iromány. Köszönjük! :)

Remélem minden rendben lesz. Azt hittem egyébként 3 napot kell bent maradni.


Kérdező! És hogy vagy? Hogy viseled? :)

2014. ápr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én augusztusban fogok szülni az uzsokiban :)
2014. ápr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!