Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha császárral szeretnék...

Jaffamari kérdése:

Ha császárral szeretnék szülni fogadnom kell dokit?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 5. 17:21
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
31%

1: fogalmad sincs, hogy mit "szeretnél"!


2: Ez nem kívánságműsor. Magyarországon nem.

2014. ápr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
34%

Megfizethetsz te akárkit, ha egyszer nem indokolt a császármetszés, akkor nem fognak császározni. Mert anyukának, babának is, ha minden rendben van, akkor az a legjobb, ha minden a természet útján megy.

Egyébként csak hogy elmeséljem, lehet hogy maga a kitolási szakasz nem fáj, hisz olyan a császármetszésnél nincs, de azért, ha nem muszáj, ne tudd meg, hogy mennyi fájdalommal jár egy császármetszés. És nem közben, hanem utána!!!

2014. ápr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
40%
Mindenképpen kellene keresned egy pénzéhes korrupt dokit, ha szeretnéd felkaszaboltatni magad indokolatlanul.
2014. ápr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
41%

szültem mindkét módon...hát te sem tudod, mit akarsz...

Persze. Nem kell kitolni. De milyen az, amikor egy tüsszentésnél azt hiszed, hogy kiszakad a beled? Nézz meg egy videót a császárról, youtube-on van pár. Addig meg ne nyilatkozz ilyen okosakat...

2014. ápr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
40%
Ha nincs rá indok nem szülhetsz császárral
2014. ápr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
26%
Én nem is értem manapság miért akarnak a várandós nők császármetszést! Fogalmuk sincs, hogy mire vállalkoznak. A kis naivak azt gondolják, hogy így sokkal kényelmesebb.....
2014. ápr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
76%

Na, kedves kerdezo, megtalalt a sok hozzaerto:)

Mo.-on nem csaszaroznak kivansagra, de vannak orvosok, akik vallaljak, de keresni kell ilyet. Vagy magankorhazban keresre is megcsaszaroznak.

2014. ápr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
25%

"Én nem is értem manapság miért akarnak a várandós nők császármetszést! "


Azért mert féltik a pi..ájukat. Ők sem hülyék nem hiszik, hogy kényelmesebb a császár.

2014. ápr. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
62%
Miért szeretnél császárt?
2014. ápr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
37%
A kényelmesebb szó alatt azt értem, hogy nem kell erőlködniük, nyomniuk, hanem felvágják, kiveszik, összevarrják, és már kész is. Csak azzal nincsenek tisztában, ha a felépülési idő jóval hosszabb.
2014. ápr. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!