Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Dél Pesti kórházban mi az...

A Dél Pesti kórházban mi az amit adnak a szülészeten nekem illetve a babának? Mik a vélemények jó ott a szülészet? Kinek milyen élménye van?

Figyelt kérdés
Kb 2 hét múlva megyek szülni a Dél Pesti kórházba, és érdekelne hogy mi az amit érdemes becsomagolni magamnak illetve a picinek?

#DélPestikórház
2014. ápr. 7. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:

A babának kell vinned popsitörlőt meg pelenkát, amit majd a csecsemősök elkérnek, de úgy vigyél, hogy nálad is maradjon. Én vittem 2 csomag popsitörlőt és egy kisebb csomag new born pelust, még haza is hoztam mindkettőből. Illetve popsikrém, textilpelus és takaró legyen nálad a szobában.

Magadnak tisztálkodószerek, törülköző, hálóing, szénsavmentes víz.

Más most nem jut eszembe :)

2014. ápr. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem teljesen pozitív a tapasztalatom, tavaly októberben született ott a kislányom.
2014. ápr. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Ha esetleg VIP szobát szeretnél és szeretnéd, hogy első éjszaka is veled legyen a baba, akkor légzéfigyelőt.


Ha este/éjszaka szülsz, akkor kaját, mert nekem a 17 órás szülés után egy fél szelet szárazkenyeret meg egy liter teát tudtak összekaparni, mint ételt.


Amúgy is jobb, ha van nálad plusz kaja, mert egy szoptatós anyukának nagyon kevés az, amit adnak, főleg a reggeli és az uzsonna.


Ásványvíz, mert tea vagy egyéb folyadék csak étkezési időben van.


Ha a Kika szobában szülsz, oda vihetsz CD-t.


Hatalmas lelkierőt a szemét bunkó csecsemősökhöz és egy szoptatási tanácsadó telefonszámát, akit szükség esetén kereshetsz, mert ezek nem tudnak semmit, csak tömni a tápszert és maximum a bimbóvédőt emlegetni.

2014. ápr. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!