Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pécsen a megyei korház szülész...

Pécsen a megyei korház szülészeten milyenek a szülöszobák, a gyermekágyas osztály? Melyik szülészet jobb a megyei vagy az édesanyák uti, melyikröl mit lehet tudni? Hova mit kérnek vinni?

Figyelt kérdés
Nem igazán tudom eldönteni hova menjek,nem ismerem egyiket sem kérlek irjato egyikröl-másikrol is hol milyen az ellátás és a körülmények?!A babák velünk lehetnek,éjszaka is?Hova mit kell vinni a babának?Akik tudnak segitsenek,KÖSZÖNÖM!!
2008. szept. 2. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:

A babákat már nem veszik el a szülőktől egyikben sem, ráadásul az Édesanyákútiban megépültek az új szülőszobák, mégis ha nem sikerül bekerülni, mert foglalt, akkor marad a hagyományos..én a megyeit választottam, mert jobban tetszik a környezete , elvileg ott szülnél, ahová tartozik a dokid, de át tudsz menni a másik kórház dokijához is..

Szerintem menj a megyeibe, ha tudsz, jobbak a körülmények..

üdv 25 hetes pécsi kismami.

2008. szept. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Milyen szobák vannak,Hányan vannak egy szobában és hol jobbak az orvosok??Melyik korházba mit kell vinni a babának,és meddig engedik a tulhordást?Ha valakinek van tapasztalata kérem irjon.Köszi!
2008. szept. 2. 13:51
 3/6 A kérdező kommentje:
Senki más NEM TUD IRNI NEKEM?Valaki csak szült ott,irjon nekem véleményt aki tud.Fontos lenne!
2008. szept. 2. 16:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A kisfiam az Édesanyák úti klinikán született július 28-án. A szülőszobák újak, szépek. A régi szülőszobában nem tudsz szülni, ugyanis nincsenek meg.

A csecsemős nővérek mindegyike nagyon kedves, segítőkész. Éjszakára veled maradhat a babád, de a csecsemősöknél is hagyhatod és reggel kiviszik neked.

Az orvosok mindegyike nagyon rendes.

Én úgy gondolom nem véletlenül lett tavaly az év kórháza.

Szóval én újra a klinikát választanám. Csak pozitívumot tudok róla mondani.

2008. szept. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok: Rend és tisztaság mindenütt!
2008. szept. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én a Megyeiben szültem július 28.-án. Hajnaltól hajnalig vajúdtam, ezidő alatt 4 váltás szülésznővel találkoztam, mindenki maximálisan kedves és segítőkész volt. 4 szülőszoba van, egy alternatív, egy egyszemélyes, kettő kétszemélyes. Modern és szép az egész. Fogadott orvosom volt, ő is szuperjól viselte a gondomat, ott volt amikor kellett. A babád veled lehet, ha akarod és ha nincs vele gond pl. besárgul, mert akkor kék fényben van, csak szoptatni veheted ki. Viszont akkor mész hozzá, amikor akarsz. A csecsemősök is rugalmasak, segítenek, bár kérdezned kell, ha valamit nem tudsz pl szoptatással kapcsolatban. Bátran ajánlom tehát a Megyeit, nekem a Klinika nem volt sosem szimpi.
2008. szept. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!