Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen doki Dr. Faludi Pál és...

Milyen doki Dr. Faludi Pál és milyen tarifáért vállal szülés levezetést?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is nagyon köszönöm egy 14 hetes kismama.
2007. okt. 14. 15:36
 1/3 anonim válasza:
100%
Dr. Faludi Pál 26 éve az orvosom. 2 gyereket szültem nála, azóta is hozzájárok. Csodálatos orvos. A mai tarifákkal nem vagyok tisztában, de amikor én szültem nem volt tarifája, úgy hallottam ma sincs.Amit adnak neki elfogadja. A legnagyobb biztonságban lehet nála kisbabát várni és szülni. Sokszor beszélgettem a többi pacienssel míg várakoztam, mindenki a legnagyobb szeretettel beszélt róla. A férjem - aki mindig elkisért hozzá míg terhes voltam - azt mondta egyik alkalommal mikor kijöttem tőle: "ha rossz kedved lesz ezentúl mindig elhozlak hozzá". Mindenkire egyformán odafigyel (még, ha nem az ő betege is),Másoktól is ezt hallottam, sőt egyszer egy ilyen esetet olvastam is neten. Nagy szeretettel foglalkozik a kismamákkal. Én nem tudtam hozzá rosszkor menni, ha problémám volt, és amikor rendelési idő végefelé tudtam csak beesni, ő akkor is a megszokott alapossággal, kedvesen, viccelődve foglalkozott velem. Pedig sajnos nem tudtam neki pénzt adni.(kivéve szülés után - keveset).
2007. okt. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Faludi doktor úr nagyon kedves, humoros és alapos orvos.Én véletlenül kerültem hozzá, az első magzatom elvesztése után, rengeteg bíztatást kaptam tőle és másfél hónap múlva újra sikerült teherbe esnem, a terhességem alatt végig hozzá jártam és tényleg nagyon alapos volt, minden alkalommal megvizsgált, mindenre figyelt, így egészséges babát szülhettem nála a nyáron.A szülésért nem kért pénzt ( mi néha egy-egy vizsgálatra adtunk pénzt, aztán a szülés után és a szülés utáni 6 hetes kontrolon, de ez összesen nem volt több, mint 60.000 Ft).De soha nem nézte, hogy adok-e neki pénzt és mindig ugyanolyan kedvesen és vidáman fogadott, nagyon jó a humora, élmény volt hozzá járni terhesgondozásra és öröm volt nála szülni!Hálás vagyok neki, hogy ilyen szép, egészséges kislány fejlődését vigyázta teljes 9 hónapig és világra segítette.Ha mégegyszer terhes lennék, 100%, hogy csak nála szeretnék szülni és hozzá szeretnék járni.
2007. nov. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon aranyos orvos.. Megjártam már pár SZTK-s szakrendelést, találkoztam már pár orvossal, de Faludi doktor úrnál maradok biztosan.

A magánrendelése a Bartók Béla út 6. alatt van.

06 1 466 4015 a tel.száma. 8000 Ft egy vizsgálat. (Ami a magánorvosok közt az egyik legolcsóbb!!!)

Rendelési ideje: H: 9-12, 15-18; Sz: 9-12, Cs: 9-11, 16-18

A lehető legjobb nőgyógyász.. Ismerőseim is őt ajánlották, humoros, alapos, kedves, megértő....


Remélem, segítettem...

2011. jan. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!