Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik orvos mennyiért vállal...

Melyik orvos mennyiért vállal a Szent Imre kórházban szülés levezetést?

Figyelt kérdés

Sziasztok!A Szent Imre kórházban szeretnék majd szülni, de sajnos nem tudom az ottani szülész orvosok mennyiért vállalják el a szülés levezetését? Dr. Holba Sándorról mi a véleményetek? Esteleg tudtok mást ajánlani aki jó?

Válaszotokat köszönöm!


2010. márc. 25. 08:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! A Holba már nem igen vállal szülést de amúgy kb 80000ft. A XXII. kerületi sztk-ban dolgozik. Mindegyik orvos nagyon rendes. Én az ügyeleten szültem 2x is. Másodszorra csak szülésznőm volt. Érdemesebb azt fogadni szerintem. A szüléseimkor ott volt a Csemniszky, Amrein, Szánthó, Tasi dr-ok, persze nem egyszerre szerencsére. Mindegyik nagyon rendes volt.
2010. márc. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!

én is ott fogok szülni júliusban! Hosszas kérdezgetés után Zsigmond Tamást választottam, nagyon emberségesnek mondják. Sajnos tarifát még én sem tudok. Őt akkor tudom ajánlani, ha inkább természetességre szeretnél törekedni a szülésben.

"Hagyományos orvosok" közül Bencsik Andrásról van pozitív tapasztalatom.


mikor szülsz? milyennek tervezed?

2010. márc. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
6 hetes terhes vagyok, így a babóm érkezése még odébb van,de már nagyon várjuk a párommal:)
2010. márc. 26. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!