Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki mostanában...

Szült valaki mostanában Kistarcsán a Flór Ferenc kórházban?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalataitok vannak? Mit kell magammal vinni? És a babának? Mi az amit adnak? (pl. pelus, textil pelus, baba ruha, szülészeten hálóing..stb)

2014. ápr. 15. 15:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel... Te mikor szülsz?
2014. ápr. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Én június 3-ra vagyok kiírva, de valamiért van egy olyan érzésem, hogy a júniust már nem fogja kivárni a kis drága. :)

Te is érintett vagy? Mikorra várod a babát? Van orvosod? Kinél fogsz szülni?

2014. ápr. 15. 15:56
 3/21 anonim ***** válasza:
1 éve szültem ott.Babaruhát adnak.A többiről neked kell gondoskodni.Magadnak a tipikus kórházi szülős cuccot kell,most nem írom le mert hosszú a lista,neten sok helyen le van írva.Ha valamire konkrétan kíváncsi vagy válaszolok szívesen.
2014. ápr. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Szülésre adnak egy csini :) zöld hálóinget,azt nem kell vinni.
2014. ápr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én pont 1 éve szültem ott a 2. babánkat és most a 3.-al vagyok 29 hetes terhes. Megint ott fogok szülni. Nekem Várkonyi doki az orvosom. A babának adnak ruhát, popsikrémet, meg pelenkát is de azt csak fürdetésnél kap úgy hogy azt is kell vinned meg popsitörlőt, textilpelust. ja és tavaly kellett vinni hintőport is a köldökére, azt nem adtak. Gyógyszertárba tudsz venni. Magadnak a szülőszobára csak inni vmit, szőlőcukor, hálóinget kapsz és tényleg csini zöldet, telefon, fényképezőgép, betét. Most más nem jut eszembe. A szülés utánra meg töri, tisztálkodási szerek, betét, szoptatós tea, én vittem mellszívót is de nem használtam csak itthon mert az ott töltött 3 nap alatt nem indult be a tejem. De viszont én vittem tápszert egy csomaggal meg cumisüveget és vizet és az utolsó éjjel adtam a kislányomnak mert a csecsemősök nem adnak csak vizet meg teát. Csak a legvégső esetben. De mindent összevetve nagyon rendesek és segítőkészek. Ha akarsz lemenni a büfébe akkor nyugodtan ott hagyhatod a babát náluk, nem fognak morogni. Mindenki nagyon rendes. Ha valamit kihagytam és eszembe jut, akkor még írok, de kérdezz nyugodtan. Én július 3-ra vagyok kiírva.
2014. ápr. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen Nektek a hasznos infókat, így azért már sokkal könnyebb. :)

Ti milyen szobában voltatok? Simában vagy alapítványiban? Volt fogadott szülésznőtök? Ha nem, megbántátok utólag? Mennyit szokás adni nekik szülés után?

Nekem van fogadott orvosom, viszont szülésznőm nincs és nem is nagyon terveztem, de azért érdekelne a tapasztalt anyukák véleménye. ;)

A babának saját ruhát nem is érdemes vinni? Csak abban lehet, amit ott kap? Fürdőlepedő kell neki vagy abból is kórházit használnak? Velem apuci is ott lesz a szülőszobán, neki milyen ruhát kell vinni? Vagy adnak azt is?

2014. ápr. 16. 13:39
 7/21 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Én alapítványiban voltam mind a 2 gyerekkel eddig. Nagyon jó volt, nem bántam meg. Fogadott orvosom volt nekem is, ugyanígy most is, szülésznőm nem volt de nem is érdemes mert mindegyik nagyon aranyos, kedves, segítőkész. Nekem most sem lesz. Nem kell fürdőlepedő sem ruha a babának, a csecsemősök minden fürdetésnél tiszta ruhát adnak rá, de vihetsz neki 1 adaggal ha netán kakis vagy pisis lesz, átöltözteted napközben és este visszakapod, de ez nem jellemző. Apukának meg kell venni a ruhát amiben bent lesz veled mert csak abba mehet be. A kórház bejáratánál lévő gyógyszertárba meg tudjátok venni, de ne aznap hanem előtte 2-3 héttel azért meglegyen. Nyugodtabb vagy te is.

2014. ápr. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy mindent ilyen részletesen leírtál, ez hatalmas segítség így első szülés előtt. :)
2014. ápr. 17. 09:13
 9/21 anonim ***** válasza:
Ha valamit még szeretnél tudni akkor kérdezz nyugodtan. Mikorra vagy kiírva?
2014. ápr. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Látom már. Június 3. Én meg Július 3.
2014. ápr. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!