Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után a Tena Lady...

Szülés után a Tena Lady betéthez ajánlották a többször használható hálós nadrágot. Ehhez kell még vmilyen eldobható bugyi vagy a betétet rögtön ebbe lehet beletenni?

Figyelt kérdés

#szülés után #kismama ápolás
2014. ápr. 18. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
én nem hálós bugyival készültem,hanem vettem egy számmal nagyobb telifenekű,fekete bugyikat.akkorát,hogy a császáros heget se zavarja.azt otthon is tudtam használni,még néhány hétig.
2014. ápr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a Dm-ben vettem eldobható bugyit, 5 db van egy csomagban, kb. 500 Ft volt, nem volt külön hálós bugyim. A kórházban adtak betétet, azt raktam bele, nem kellett külön vennem. Kétszer szültem, egy sima, egy császár, mindkétszer így csináltam.
2014. ápr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is eldobható bugyit vettem, igaz bababoltban és nagy tenát tettem bele. Sima szülészem volt, de ez így tökéletes volt.
2014. ápr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mármint szülés, nem szülész..:D
2014. ápr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ilyen hálósat használtam, meglepően jó volt, rögtön mehet bele a betét, nem kellhozzá más. 4-et vittem a kórházba, kellett mosnom párszor, főleg az elején, mikor bénán tettem a betétet a bugyiba. De pár óra alatt megsuárad. Itthon is használtam egy darabig.
2014. ápr. 19. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is a Tenafix száras nadrágot vittem és legközelebb is azt fogok, nagyon jó. Nem kell hozzá már más, ebbe kell beleragasztani a tenát, nagyon jól tart, és én is kimostam őket, biztos ami biztos alapon, ha átázna és keveset vittem volna. Nagyon hamar megszáradt, úgyhogy többször is használtam így aztán őket, így a bontatlanokat eltettem a következő szüléshez :)
2014. ápr. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek! :-) :-) Most legalább már tudom, mit is vigyek a KH-ba...
2014. ápr. 19. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!