Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A párotok/férjetek mit szólna...

A párotok/férjetek mit szólna ha programozott császárt kérnétek mert nem akartok szülni?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 19. 15:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
18%
Muszájból csináltátok?
2014. ápr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
34%
És miért nem akarsz szülni? Igen, tény, hogy baromira fáj, de elég sokan túlélték már.
2014. ápr. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Mit? Amúgy a kérdés rólam szól, már a Maternityn ki is néztem egy dokit
2014. ápr. 19. 15:42
 4/23 A kérdező kommentje:
Én az első szülésnél megfogadtam hogy soha többé. 2 óra kézzel tágítás, a doki nyomta a hasam, alul kiába vágtak szanaszét repedtem, vákum és a lányom oxigénhiányoa lett 2 évig jártunk fejlesztésre
2014. ápr. 19. 15:44
 5/23 anonim ***** válasza:
89%

Ilyen előzmények után azt hiszem, támogatná a döntésem.

De egyébként is: az én testem, én döntök.

2014. ápr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%
Az én párom azt mondta, úgy csinálom ahogy akarom. És azt mondta ha nő lenne, ő is császárt kérne.
2014. ápr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
33%

Azt hiszed, a császár után jobb lesz? Elárulom, hogy nem.


A kérdésre, a férjem szerintem egyböl arra gondolna, hogy megőrültem, hogy képes lennék veszélyeztetni a magam és a a baba egészségét.


Mellékesen keress normális orvost, akkor nem lesznek ilyen "két óra kézzel tágítás"-jellegü dolgok, mert hozzáértö orvos ilyet nem csinál, ez barbárság.

2014. ápr. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen előzmények mellett tuti, h támogatna.

Én most másodszor vagyok terhes, az első szülésem elég rossz volt, oxi, kézzel tágítás 14 órán át. Utána azt mondtam, h én csak császárral. De akkor nem értett egyet vele, m fáj, fáj, de túl van rajta az ember, a császár meg egy műtét. De nálunk szerencsére nem történt baj.

Szóval ha ilyen helyzet van mint nálatok, biztos mellettem állna. Megértelek, h császárt akarsz.

2014. ápr. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
12%
Az en parom nem orulne neki mert szeretne bent lenni a lanya szuletesenel ami csaszarnal nem lehetseges
2014. ápr. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
38%

Elöször is az elsönél jogos lett volna a császár az eljhúzodó szülés miatt, akkor nem sérült volna a gyerek.


De ettöl még nem indokolt a másodiknál mindjárt csázsárral próbálkozni, elöször a természetes módszert kellene megkísérleni - de hozzáértö, normális, felelöségteljes orvosnál, ami a te orvosdra nem mondható.

2014. ápr. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!