Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott császármetszés,...

Programozott császármetszés, választott orvos nélkül a Honvédkórházban. Hogy zajlik?

Figyelt kérdés

Kedves Kismamik!

Programozott császárom lesz a Honvédkórházban.Az időpont már megvan.Fogadott orvosom nincs. Hogy történik? Bemegyek a megadott időpontra és akkor meg is műtenek? Kérlek benneteket osszátok meg velem az élményeiteket.


Köszönöm

36hkm



2014. ápr. 18. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lallie válasza:

Már rég nem aktuális, de hátha valaki másnak segít:

Én 2014. júniusban szültem ott. Volt választott orvosom ,de őt baleset érte 2 héttel a programozott császár napja előtt, így bementünk aznap és aki épp bent volt, az császározott. Pontosabban volt bent vagy 4 orvos és megbeszélték, hogy az aznapra beírt császárok közül ki melyiket csinálja. Nekem nem volt semmi problémám velük, mindenki nagyon kedves és rendes volt. Bementünk reggel 7-re, felvették az adataimat, mondták, hogy hárman vagyunk aznapra, én leszek a második, majd 8 után el is kezdte a szülésznő az előkészítést (ctg, infúzió, beöntés), majd a 10.30-kor toltak a műtőbe és kb 7 perc múlva már kint is volt a kisfiam. A műtét után a doki odajött és elmondta, hogy mi hogy zajlott, mert közben ugye nem velem beszélgettek, hanem egymással. :-) Utána két órát kellett még a szülőszobán lenni megfigyelésen, ami alatt baba és apa is velem lehetett. Nincs rossz tapasztalatom.

2015. febr. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!