Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40 évesen szülni?

40 évesen szülni?

Figyelt kérdés
39 éves vagyok (a férjem is), van 3 gyönyörű, egészséges gyermekünk, akik 14, 6, és 4 évesek. Angliában élünk, jó anyagi helyzetben, biztos munkahellyel, boldog családban. Szeretnék még egy gyerkőcöt. Szerintetek? Ti vállalnátok? Vagy már késő? Ha azonnal sikerülne teherbe esni, majdnem 40 évesen szülnék!

2014. ápr. 22. 10:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én nem vállalnám, de több ismerősöm is szült 40lörül/fölött! Az egyik pl 42évesen szült ,úgy,hogy a legkisebb gyereke is már 18 volt!
2014. ápr. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én vállalnám.

Én 37 múltam és még egy gyerekem sincs, de szeretnék. (És mielőtt valakinek ezzel valami problémája lenne: boldogan szültem volna korábban, ha ha lett volna kinek.)


Szerintem ne mások véleményétől tedd függővé a dolgot, csak a szívedre hallgass!

2014. ápr. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%

Barmilyen fura anyukam 2 honappal kesobb fog szulni mint en ( mondjuk o is fiatalon szult engem)


Orulok neki, hogy a tesoim fiatalok, es jo latni anyukamon a terhesseg oromeit :)

2014. ápr. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy vállalnám, nagyon sokan szülnek ma már 40 felett. Több kolléganőm is szült ennyi idősen (ráadásul első babát) semmi problémájuk nem volt.
2014. ápr. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%
Én vállalnám, ahogy valószínűleg fogom is, mivel 30 vagyok és most született az első babánk és min. 3-at, de lehet, hogy többet is szeretnénk. Nem az életkor a fontos elsősorban, hanem az egészségi állapot. Ha odafigyeltél magadra, jó az állapotod, simán menni fog.
2014. ápr. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Persze! A szervezeted már emlékszik a várandósságokra, és rutinotok is van. Szeretettel várjátok, vágytok rá, akkor miért ne?
2014. ápr. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem sem keso. En is szeretnek meg gyereket/gyerekeket, 33 vagyok, nemreg szuletett a masodik baba.
2014. ápr. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

A férjemnek mindig a korunk miatt vannak aggályai. Sokat segítettetek! :)

2014. ápr. 22. 14:09
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én decemberben töltöm a 40-et és egy hónapon belül szülök. Első baba lesz. Én is úgy jártam mint a 2. válaszoló, előbb nem volt kinek. Aztán meg mikor volt már kinek, akkor meg nem sikerült az istennek se. Több mint 6 évet vártunk a kisfiamra.

Te már szültél, emlékezni fog a szervezeted, én is azt mondom, vállaljátok be, ha egyébként minden körülmény adott.

2014. ápr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást! :)
2014. ápr. 22. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!