Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Méhszáj vizsgálat után meddig...

Méhszáj vizsgálat után meddig normális a barnázás?

Figyelt kérdés
Tegnapra voltam kiírva, NST után megvizsgált a dokim, 2111 a méhszájam. Azóta barnázgatok. Az orvos szerint még pár napig nem fogok szülni, mert még kimozdul a baba feje. Sok jóslóm van, de a szülés nem akar beindulni. :S
2014. ápr. 23. 09:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, meddig normális. Nekem egyik nap délelőtt volt méhszájvizsgálatom, másnap reggel volt még egy minimális barnás folt, aztán elmúlt. Esetleg a dokit kérdezd erről.
2014. ápr. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az lesz. :) Ma megyek hozzá nst-re meg flowmetriára. Tegnap délután 3-tól 7-9 percenként keményedett a hasam, fájdalom csak néha volt, este lezuhanyoztam, folytatódott, de mivel nem fájt, elaludtam. Éjfél körül keltem egy nagyobb fájdalomra, ami körbefutott a hasam alján, derekamon, és a hasam is keményedett tőle és fájt. Ez ismétlődött 10 percenként, majd 13, és 5. Ekkor lezuhanyoztam meleg vízzel és elmúlt tőle. :( Vajon lehet ebből még ma szülés?
2014. ápr. 24. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!