Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vizsgálat utáni barnázás,...

Vizsgálat utáni barnázás, pecsételo vérzés normális a 37. hétben, ugye?

Figyelt kérdés
akinek volt, meddig tartott? Mennyi a normális?
2013. jan. 24. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:
bármilyen vérzés esetén inkább fordulj orvoshoz, lehet nincs semmi baj, de soha nem lehet tudni
2013. jan. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nem normális, maximum előfordul. 3 gyerekem van, sosem véreztem egyetlen vizsgálattól sem.

Jól "megpiszkálhatott" a doki.


Mondjuk bajnak nem baj, ha beindulna a szülés akkor sincs már semmi gond!

2013. jan. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt a 40. héten vizsgálat, kicsit tágított kézzel az orvos, utána barnáztam én is, de meg is indult a szülés.

Ha téged nem tágított, csak vizsgált, akkor menj be a kórházba szerintem.

2013. jan. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az már más, amikor 40 hetes vagy és "indítja" a szülést. (Mondjuk erről is meg van a véleményem, de ez egy másik kérdés)
2013. jan. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Azért kellett a tágítás, mert nem lett jó az NST. Nem kell egyből elítélni.
2013. jan. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ok, ne haragudj. Ez nem derült ki a kommentedből, viszont sajnos rengeteg az indokolatlan indítás is.


Minden esetre Kérdezőnél bizonyára nem erről volt szó!

2013. jan. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem az utolsó hónapban minden vizsgálatkor volt ilyen. A dokim előre mondta is, hogy lehet ilyen, de másnapra el is múlt mindig. Aztán a 39 héten pedig egyik vizsgálat után elindult a nyákdugó is...

Úgyhogy csak ha kevés és másnapra elmúlik, akkor nincs gond. De felhívhatod a dokidat, beszéld meg vele, ha megnyugtat...

2013. jan. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem is vizsgáltak kb ennyi idős terhesen. a dokim mondta hogy ne ijedjek meg vérezhetek utána. hát fél napig biztos tartott minden alkalommal hozzáteszem fájt is a vizsgálat. mikor 24hetesen kórházba kerültem egyéb okok miatt akkor is vizsgáltak szintén véreztem ott 1-2napig is. egészséges lett a babám.
2013. jan. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is mondta a dokim hogy vérezhetek a vizsgálat után(eddig nem volt ilyen).Amíg nem élénk piros(mint a friss vér)és nincs annyi mint egy orrvérzésnél pl addig nincsen gond.De ha szerinted indokolatlanul sok akkor inkább nézzenek meg,az a biztos.:)38hkm
2013. jan. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Koszi a válaszokat. Nem, egyáltalán nem sok a vérzés/barnázás csak a doki nem szolt, hogy ez elofordulhat. Igaz, eddig sosem fájt a vizsgálat, most azért eléggé "megnyomorgatott" Meg azt mondta 1 ujjnyira nyitva vagyok, szoval szerintem ezért is volt fájdalmasabb.

Amugy progis császárom lesz mert farfekvéses a baba, ugyhogy habár már nem lenne koraszulott, de nem szeretném ha beindulna a szulés. Remélem nem is fog.

2013. jan. 24. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!