Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik az elmesélés alapján...

Akik az elmesélés alapján könnyen, gyorsan születtek ti is így szültetek?

Figyelt kérdés
Van összefüggés?
2014. ápr. 25. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát nálam nem jött be. Anyám ikreket szült 12 óra alatt, én egyet sem tudtam megszülni 25 óra alatt :(
2014. ápr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, én úgy születtem, h anyu vizsgálatra ment reggel, ebédr meglettem. Ehhez képest nekem császár lett több napos kínlódás után.
2014. ápr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem pikk-pakk megszult anyum, en surgos csaszarral szultem. Szerintem nincs osszefugges. :-)
2014. ápr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem es a hugomat is 12ora alatt szult Anyu es 2honapja en is 12,5ora alatt szultem meg.nem tudom h van e osszefugges de gondoltam leirom.
2014. ápr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk sincs összefüggés. Esetleg annyiban, hogy engem is túlhordott anyukám és én is 2 héttel az első babámat. De ezek után én könnyen, gyorsan, természetesen megszülettem, nekem mind a 3 gyermekem császárral jött a világra, ebből kettő sürgősségivel.
2014. ápr. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a "könnyűség" bejött, anyukám könnyen szült mindkétszer, nővérem is háromszor, és én is, mindkettőt. Remélem most a harmadik gyors is lesz, mert az viszont nem mondható el rólam (az elsővel 14, a másodikkal 38 órát vajúdtam).
2014. ápr. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyorsan jottem,neheze szultem
2014. ápr. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk sem igaz. Anyum 2-3 óra szült meg a természet szép rendje szerint.

Én meg a fiamat 2,5 óra alatt onnan számítva, hogy bekötötték az oxit azért, mert 4 órával a magzatvíz elfolyása után sem tágultam. Szóval, ha nem kapok oxit, jól elhúzódott volna.

Szerintem nincs összefüggés a 2 között, ha anya-lánya esetleg mindketten rövid idő alatt szültek, vagy épp nehezen, az véletlen.

2014. ápr. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!