Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan akinek a gyereke...

Van itt olyan akinek a gyerekei egy napon születtek? Nem ikrekre gondolok.

Figyelt kérdés
39 hetes kismama vagyok. Az orvos azt mondta,hogy március 16-án fog megszületni a baba,a lányom születésnapján. Nem lesz ebből gond? A nagy nem fog irígykedni a kicsire ? 5 év lesz köztük.
2013. márc. 11. 16:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Tesómék 1 év 3 nap különbséggel születtek, mindig együtt tartjuk a szülinapjukat, sosem volt ebből probléma.
2013. márc. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm született egy napon az öccsével (3 év különbséggel). Egyszer kérdeztem én is tőle, hogy nem volt rossz, de azt mondta, hogy egyáltalán nem gond, sosem zavarta őket, sőt..
2013. márc. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Pont 2 év van a gyerekeim között együtt tartják a szülinapjukat is, nincs ebből semmi gond sőt én örülök is neki mert így amíg kicsik voltak (meg még most se nagyok 6 és 4) addig nehéz lett volna megértetni hogy az egyik kap a másik meg csak x időre rá lesz ünnepelve. Tudom persze hogy más családokban így van és az a normális hogy megtanulják türelemmel kivárni a saját szülinapjukat, de így jó nekünk:) Csak hát anyagilag katasztrófa mert ugye 2 torta, 2 ovis torta vagy süti, 2 féle ajándékok stb, ráadásul ez pont karácsony előtt van nem sokkal.
2013. márc. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Bár nálunk nincs ilyen, de nem hinném, hogy probléma lenne ebből. Mindkettőnek meglehet tartani egyszerre. Kaphatnak külön tortát (a gyertyák miatt mondjuk)
2013. márc. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Sőt, kényelmesebb neked is. Nem lesz hiszti, hogy az egyik kap valamit, a másik nem. Két torta, két ajándék, buli és kész :) mindketten örülnek majd :) Nem lesz semmi gond ebből! :) Sok boldogságot!


A nagyobbnak elhintheted, hogy szülinapjára kapja a kistesót, szerintem még külön ajándéknak is fogná fel a testvérét! :))))

2013. márc. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat !!

Megnyugodtam,hogy nem lesz gond.(6.gyerek)

2013. márc. 11. 17:27
 7/15 anonim ***** válasza:

A párom és az öccse született egy napon 2 év különbséggel.A kislányom és a kisfiam között van hajszál pontosan 4 év 12óra 5 perc,tehát majdnem bejött.


Megmondom őszintén izgulok én is ez miatt,hogy fogadja majd a lányom.Mondjuk ezt az első szülinapot szerintem külön fogjuk tartani.Nyáron lesznek 5,és 1 évesek.

2013. márc. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én és az öcsém születtünk egy napon, de 9 év korkülönbséggel. Imádom, mindig közös bulit tartunk. Bár mindig két külön tortával.
2013. márc. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én és az öcsém egy nap híján 3 év különbséggel születtünk. Nem volt belőle probléma, letudtuk egyben mindig.
2013. márc. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyfiam 7 éves volt, mikor öcsikéje megszületett 4 héttel a kiírt időpont előtt pont az ő szülinapján május 14-én:)). Nagyon örült neki! Az idén lesznek 9 és 2 évesek és emeletes tortát szeretnének, de háromemeleteset, mert a lánytesójuk(Ő a középső) szintén májusi, 11 nappal előbb ünnepel 3-án.
2013. márc. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!