Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha mégis császár lenne?

Ha mégis császár lenne?

Figyelt kérdés
Gondolkodom rajta hogy fogadok szülésznőt, sokan ajánlottàk.De akkor mi a helyzet ha császárra kerül sor esetleg sürgősségi császàrra??akkor mit csinál a szülesznő??lehet buta kérdés de első baba!
2014. ápr. 26. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt fogadott szülésznőm, de császároztak. A szülésznő borotválta le a pihéket a hasamról, ő kötötte be az infúziót, mért vérnyomást, csinálta a CTG-t, császár után segített mellre tenni a babát, hozott innivalót, stb.
2014. ápr. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Beköti az infúziót, beadja a gyógyszereket. Megnyugtat, kedves, veled van, kérdezhetsz tőle (én ezt tapasztaltam, sürgősségi császárral született a 3. babám.). Az első 2 szülésem természetes szülés volt, akkor is volt fogadott szülésznőm. Nekem nagyon pozitívak a tapasztalataim.
2014. ápr. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!