Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni 1-2. ciklusaitok...

Szülés utáni 1-2. ciklusaitok hány naposak voltak, ugyanannyi mint előtte? Ciklus 17. napján sok fehér tojcsihoz hasonló állagú nyák luteális szakasz lenne még?

Figyelt kérdés
nekem 26, 28 naposak voltak, de eddig egyszer jött meg szülés óta, most a ciklus 17.napján járok és sok fehér nyákom van, szinte tojcsis, csak nem átlátszó, hanem fehér ...akkor ez még mindig a luteális szakasz lenne...ezen töröm a fejem...egyébként a ciklus 11. és 13. napján szeretkeztünk a férjemmel...most forognak a kerekek,hogy esetleg történhetette e valami...
2014. máj. 12. 08:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem szülés után az első 3-4 hónap furcsa volt, a mensim hosszabb volt és fájdalmasabb, a peteéréskor pedig pecsételtem, holott előtte soha, és a folyásom is sokkal több volt (állagára már nem emlékszem).

Utána nagyjából rendeződött a mensim, bár a mai napig hosszabb ideig tart, mint szülés előtt (3 éve szültem).


Hogy történhetett-e valami? Hát ha védekezés nélkül együtt voltatok, és már szülés óta újra menstruálsz, akkor igen. Az esélyeket viszont nem latolgatnám, mert annak több tényezője van.

2014. máj. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!