Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2. baba,36+5 napon derékfájás,...

2. baba,36+5 napon derékfájás, de nem egyfolytában, hanem időközönként nyilall bele, és a FENEKEM is fáj?

Figyelt kérdés

lehet, hogy pár napon belül kibújik a baba?

Ezt a fenékfájdalmat nem hallottam még soha, mondjuk reggel 7-13.05-ig megállás nélkül házimunkáztam:-)


2014. máj. 12. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a frontokra gyanakszom, már bennem van 5000 mg magnézium. A fenékfájás nálam is szokott lenni, nyom a baba vmit.
2014. máj. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem időnként előjön ez, ma is épp ezzel küzdök. Fáj a derekam, a fenekem és lábszáram is, és ez mind csak jobb oldalt. Nem értem, hogy mi lehet, terhes nem vagyok. De még csak peteérésem sincs, fogamzásgátlót szedek.

Nem hinném, hogy ez szigorúan azt jelentené, hogy hamarabb kibújik a babó. Nekem is az utolsó hetekben már minden bajom volt, mindenem fájt, állandóan aludtam volna. 38+6 hetesen érkezett, igaz 1 ujjnyira nyiltva voltam kb. 34. héttől.

2014. máj. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1. te hányadik héten tartasz?
2014. máj. 12. 13:54
 4/4 anonim ***** válasza:
34+3-nál tartok most. Nálam fennáll a koraszülés veszélye sérült méhszáj és korábbi koraszülés miatt, de nem hinném, h ez az lenne.
2014. máj. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!