Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit vigyek egy frissen szült...

Mit vigyek egy frissen szült nőnek a kórházba?

Figyelt kérdés

Cappy gyümilére meg narancsra gondoltam, esetleg eper is mehet? csoki? azt nagyon szereti, de nem tudom ezt szabad-e..


Köszi


2014. máj. 12. 18:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Gyümölcslé,narancs mehet.Viszont epret,csokit nem ajánlott,mert ha szoptat,akkor az átmehet a tejjel,és gondokat okozhat a kicsinél.

Vihetsz még esetleg valamilyen baba magazint,én annak nagyon örültem. :)

2014. máj. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Narancsot sem szabad, mert a citrusfélék nagyon felfújják a gyereket. Amit lehet az az alma. Gyümölcsléből is almát vigyél, mert a barack, vegyesgyümi(bogyósok)szintén nem jók. Vigyél inkább (zöld)teát!

Sütit vihetsz neki!

2014. máj. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Rostos gyümilé, tea, keksz, péksüti. Én legalábbis ezeknek örültem. :)
2014. máj. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
en csak asvanyvizet iszom de csokit ettemterhesen es par nappal szules utan is. nem hiszem h ez prpblemas lehetne. nalam a jegkrem volt a slager, mondjuk tavaly juliusban, a 40 fokos melsgben szultem
2014. máj. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Gyümilé, és sok édesség!
2014. máj. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

gyümölcsléket a sote2-n például nem engedtek inni

csoki meg ice tea ha szereti mehet.

2014. máj. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én mindenféle gyümölcsnek, túró rudinak örültem! Egyik gyümölcs sem okozott gondot a picinél...
2014. máj. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

na most jól összekevertetek :)


akkor egy almás cappy? azért gondoltam a multivitaminost, vagy barackost, mert azok sokkal rostosabbak. Meg veszek pár szem almát, bár a csokit sokkal jobban szereti :)

2014. máj. 12. 21:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vigyél neki csokit. Csak ne konyakmeggyet :)
2014. máj. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ásványvíz, húsleves volt ami nekem nagyon jól jött mindig :) Inkább 100%-os gyümilevet vigyél, mint Cappyt, de azt sem nagyon szokták ajánlani.


Narancs kicsípheti a pici popiját, csoki megfájdíthatja a hasát... Nem egyszerű :D

2014. máj. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!