Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szombathelyi kórházban...

A szombathelyi kórházban mennyibe kerül az apukáknak való papírruha a szüléshez?

Figyelt kérdés
2014. máj. 13. 15:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Az pénzbe kerül? :O
2014. máj. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
2000-3000 között van az ár azthiszem!! Olcsobb ha orvosi segédeszköz boltban veszitek meg mi is ott fogjuk olcsobb úgy!
2014. máj. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Most néztem meg hogy 2012 ben 1500 ft volt a ruha szóval tuti dràgább lett!
2014. máj. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Most jutott eszembe, hogy be kéne szerezni, mert jövő héten már aktuális lesz valószínű. A kórház honlapján csak annyit találtam, hogy munkaidőben lehet megvenni, de ár nem volt. És mondjuk furi, ha valakinek eszébe sem jut és éjjel van szülés, akkor apuka nem jöhet be emiatt? :/ Várom még a válaszokat, hátha van aktuális infó. :)
2014. máj. 13. 18:14
 5/27 anonim ***** válasza:
Ő ez úgy mükődik hogy kiadjàk a ruhát éjjel is de utólag távozáskor kell fizetni!! Probléma mentes szülést kivànok!! Majd írd meg mi volt milyen most a kórázi ellàtàs!.Én majd augusztus elején szülök!!Kitartás neked
2014. máj. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Kedves vagy, köszönöm! :) Majd írok!
2014. máj. 13. 18:28
 7/27 anonim ***** válasza:
Kisfiú,kislàny, izgulsz már? Első baba?
2014. máj. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Első baba, kisfiú, jövő szerdára vagyunk kiírva. A "szülésparán" már azt hiszem túl vagyok, szeretném már a kezemben tartani. :) Apuka szerintem jobban izgul nálam. Éjjel felébresztett, hogy elfolyt a magzatvíz. Megkérdeztem, hogy " A tiéd? Mert az enyém még biztos nem!" :) Úgy aludtunk el este, hogy mondtam, ma egy kicsit másképp görcsölök, mint szoktam. Szerintem ez kattoghatott benne tudat alatt. Képes volt "arrébb gurgatni", hogy megnézze tényleg száraz-e alattam minden. :) :)
2014. máj. 13. 19:45
 9/27 anonim ***** válasza:
Jajj de jót nevedtem kedves kérdező!!! :D áá nem birom abbahagyni a röhögést!!! Amúgy gratulálok a fiúcskàhoz!!!én nagyon be vagyok szarva nálunk is első baba ràadás nem bírom a fájdalmat. :( ki a dokid? Lesz fogadott szülésznőd?
2014. máj. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy okoztam pár vidám percet! :) Nem fogadtam szülésznőt, remélem nem bánom meg utólag. A Varga Kornélhoz járok egyébként, de az sztk-ba. Nagyon megvagyok vele elégedve. Jó lenne, ha pont ő lenne ügyeletben. Én is tele voltam aggodalommal, de már inkább várom a szülést. A fájdalom küszöböm nem igazán veri az eget nekem sem, de gyerek pocakban még nem maradt és eddig akárkivel beszéltem, mindenki azt mondta, hogy amint kint lesz a baba, olyan, mintha a fájdalmat elvágták volna. Ebben bízom. :)

Te kihez jársz? Fiút vagy lányt vártok?

2014. máj. 13. 21:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!