Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szombathelyi kórházban még...

A szombathelyi kórházban még most sem lehet szülész orvost választani?

Figyelt kérdés
2014. jan. 14. 16:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Két hónapja szült a kolléganőm, akkor még nem lehetett.
2014. jan. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha van pénzed, akkor lehet. Leventét legalábbis felfogadhatod, a többit nem tudom.
2014. febr. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Kedves utolsó válaszoló ez biztos?Nekem Levente az orvosom,de még nem kérdeztem tőle.2011-ben nem lehetett fogadni csak programozott császárhoz.Ezért is tettem fel a kérdést.
2014. febr. 11. 16:58
 4/13 anonim ***** válasza:
Levente doktor bácsinál lehet..csak fizesd meg :)
2014. febr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
És talán még a Somogyinál is. (konkrétan a rohadt pénzéhes dokikat keresd) a Levente ilyen.
2014. febr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

ja, 2-es voltam :)


De azért hozzáteszem a Levente jó doki nagyon. 2x szültem nála. Egyetlen rossz szokása, hogy kikönyökli a gyereket :((

2014. febr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Hmmm..akkor elméletileg a Leventénél lehet..És mennyibe kerül nála kb a szülés??Én vszínű császáros leszek megint..(első az volt,nem tudom még hogy mi lesz).
2014. febr. 19. 13:11
 8/13 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. 150 körül gondolkozz. De ezeket a dolgokat "csendben" intézzétek, mert nem legális nálunk. Egyébként tuti császáros leszel, Levente nem fog kockáztatni. Mikor szülsz?
2014. febr. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Júni 24re vagyok kiírva,de szerintem előbb meglesz.a lányom 35 hétre született,igaz toxémia miatt kellett császározni.(4hetet feküdtem bent)Azt mondta a Levente bármi lehet,előfordulhat hogy spontán szülök ha minden rendben lesz,de úgy érzem-ahogy ismerem-hogy nem fogja engedni.Persze ez attól is függ hogy végződik ez a terhesség.Remélem most nem lesznek gondok,mint ezelőtt.
2014. febr. 19. 14:02
 10/13 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es válaszoló te mikor szültél a Leventénél?
2014. febr. 19. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!