Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Használt valaki ilyen Bella...

Használt valaki ilyen Bella szülés utáni betétet? Bevált?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyenem van itthon, de attól tartok, hogy mivel nem szárnyas elmozdul. Van akinek bevált?


2014. máj. 16. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
41%

Ez a "márka" szörnyű. Nehogy ilyet használj, vegyél márkásat, azokat tesztelik és meg lehet bennük bízni is.


Sajnos ehhez a márkához volt már szerencsém szalvétában+betétben+zsepiben is, de kb. a Winnie "márka" minőségét veri alulról.:D


Ne ezen spórolj szerintem. Vannak jó akciók mindig a Rossmannban, DM-ben van kupon stb.

2014. máj. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem spórolni akarok, de ez meg van itthon, kaptam. Feleslegesen nem akarok venni, mert nem vagyok betétes.
2014. máj. 16. 19:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor nincs kérdés, "muszáj" elhasználnod azt, ami van sajnos:)
2014. máj. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ilyet adtak egy csomaggal mindenkinek a kórházban. Nekem nem volt semmi gondom vele, teljesen megfelelt. Bár nem volt vészes a vérzésem, már a kérházban sima betétet használtam.
2014. máj. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
csak annyit, hogy borzalom... Én tenát használtam az első pár napban, de még annál is jobb a tesco szülés utáni betéte, a baba osztályon lehet kapni. nem gondoltam volna, de lekörözi a tenát...a bellát dobtam a kukába, még akkor sem volt jó, mikor szülés után először megjött. de kinek hogy, lehet másnak bevált
2014. máj. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyet adtak a kórházban. Én teljesen meg voltam vele elégedve. Az első napokban éjjel-nappal ezt használtam, később már csak éjjel raktam be ilyet, nappal sima Always éjszakait használtam. Sokat véreztem, de nem áztam át soha. Nekem jó volt, és nem mozdul el, nagyon erős a ragasztócsíkja.
2014. máj. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!