Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés utánra bella lady?

Szülés utánra bella lady?

Figyelt kérdés

Képzeljétek!Ma vettem meg szülés utánra a betétet,de azt nem figyeltem,hogy ez inkontinencia betét :) ,extra nedvszívó normál méret.Szerintetek ezt is lehet majd használni,vagy inkább vegyek másikat? :S (Milyet?)

És akkor már inkább megkérdezem,nehogy azzal is szívjak,a babának milyen pelust és milyen popsitörlőt visztek?


2010. márc. 14. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Én Tena betétet vettem szülés utánra!JÓ NAGYOT:)))!Nem akarok kínlódni a 2 pecenkénti cserével:)))!A babónak én is utána érdeklődtem,és a gyakorló anyukák nagy többsége az elejére a Pampers Premium Care pelust ajánlották!Állítólag a híg kakihoz nagyon jó!Így olyat vettem!2-5 kilóig!Nagyon kis puha!Remélem beválik!Meg sensitiv popsitörlő kendőt hozzá!
2010. márc. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szülés utánra kifejezetten inkontinencia betétet ajánlanak a védőnők.

Én is azt vettem a DM-be Jessa márkájút.

37 hetes kismama

Könnyű szülést!!

2010. márc. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!!!Én is tena-t vettem a legnagyobbat,kimondottan szülés utáni betétet..a gyógyszertárakban lehet kapni...3000 ft körül van az ára...a pelus pampers narancssárga sleep and play 3-6 kg ig...a törlőkendő neogranormon...

Könnyű szülést neked!!!Jó babázást

2010. márc. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Véletlenül vettél olyan betétet, de azt jól tetted. :) A védőnőm nekem is kifejezetten inkonintenciára való betétet ajánlott a szülés utánra, mert akkor nagyon lehet vérezni, és nem kell óránként a cserével bajlódni. Úgyhogy jó lesz az, nyugodtan viheted a kórházba. A babának én is pampers premium care-t vettem newborn(2-5 kg)méretben, és pampers törlőkendőt.

37 h km

2010. márc. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor akkorát nem hibáztam(pedig mitössze röhögtem itt magamon) :))))) Köszi a válaszokat! Nektek is minden jót,és SOK BOLDOGSÁGOT A BABÁKHOZ!
2010. márc. 14. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!