Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után ugye nem kaparnak...

Szülés után ugye nem kaparnak ki? Csak ha valakinek marad lepény vagy maás darabka? barátnőm tegnap szült őt kapargatták.

Figyelt kérdés
2014. máj. 18. 22:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Ok nelkul nem.
2014. máj. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem.de miden esetben kipucolják a méhet ugye?most ol vasgatok a téma után érdekes
2014. máj. 18. 22:45
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után belenyúlt valamivel és kitisztította,igen.Kellemetlen volt csak.
2014. máj. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én jobban örültem volna, ha kitisztítottak volna. Szülés után másfél héttel belázasodtam, rosszul lettem, görcsöltem, majd "szültem" egy bomlófélben lévő, diónyi méhlepénydarabot.
2014. máj. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kórházfüggő. Van ahol rutinszerűen kaparnak akkor is, ha a lepény szépen egészben kijött. Nálunk (Zalaegerszeg) szerencsére nem nyúlkálnak be.
2014. máj. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Par napja szultem, magatol nem akart kijonni, kezzel tepkedtek ki, erzestelenites nelkul. Az elve belezeshez tudnam hasonlitani az erzest. Mire urult muto es toltak altatni, az mar a mennyorszag volt!
2014. máj. 19. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kórház és orvosfüggő. Valahol rutinból mindenkit kaparnak, valahol csak akkor, ha baj van. Kérdezd meg az orvosodat, nem ciki ilyesmiről beszélgetni vele, és ő tud biztos választ adni. Engem például a gátmetszés, gátvarrás témaköre érdekelt, mert attól féltem a legjobban, és én kifaggattam mindenről az orvosomat. Igaz, hogy akkor nem fél óráig tartott a terhesgondozás, hanem közel 1 órán át bent voltam, de megnyugodva jöttem ki.
2014. máj. 19. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem nem maceráltak semmi ilyesmivel, mondjuk szerencsére egyben kijött a lepény. Szerintem itt csak akkor van kaparás, ha fennáll a gyanú, hogy valami benn maradt.
2014. máj. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Épp, hogy megszül a nő de a dokik még kapirgálnak, nincs elég bajunk.
2014. máj. 19. 12:57
 10/10 A kérdező kommentje:
Volt már egy missed ab.om eés ha belegondolok összerándul még a méhem is.
2014. máj. 19. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!