Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A győri szülészeten milyen a...

A győri szülészeten milyen a kórház és a személyzet? Hogy zajlik ott egy szülész? A szülésznő mindent elmond? A látogatók bejöhetnek a korterembe?

Figyelt kérdés
37 hetes vagyok, először fogok szülni. Idáig úgy néz ki természetes úton. Van fogadott dokim.
2008. júl. 29. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:

szia én már kétszer szültem ott pápáról mentünk át oda, nagyon aranyosak voltak bár csak a fogadott szülésznő és afogadottorvos foglakoztak velem, a csecsemősökkel nincs semmibaj ha nem viszed oda a babát hozzájuk, van köztük egy nagyon aranyos ő már idősebb nyugdíja korú, ő sokat segít a szoptatásnál de ha megkéred őket a többi is segít

mi telefonos kapcsolatban voltunk szülésznőnkkel és amikor 4 perces fájásaim voltak akkor indultunk el, becsöngettünk hogy jöttünk szülni megvizsgáltak, átöltöztem korházi hálóingbe, papir kitöltés és irány a szülőszoba előszöör alternatívba másodszor pedig rendes szülőszobába kerültem, lehet beöntést kérn ide én nem kértem, a látogatók a kórterembe bvemehetnek.


ha még valamit zseretnél todni írj privit és szivesen válaszolok minden kérdésedre

2008. júl. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 3 hónapja szültem itt Győrben. Volt fogadott orvosom, de szülésznőm nem, ettől függetlenül nagyon kedvesek, figyelmesek voltak velem, egy rossz szavam sem lehet rájuk. Reggel bementünk rendszertelen fájásokkal 41 hetesen, előkészítettek( beöntés, borotválás, tusolás), aztán mentünk a szülőszobára és délben megszülettet a kisfiam. A szülésznő végig velem volt- aki mindent el fog mondani - és a párom is. Miután meglett a baba (természetes úton szültem), 2 óra hosszat még a szülőszobán kell maradni, megfigyelésre. A párod és a baba természetesen ekkor is végig veled lehet és készülhetnek az első jó kis fotók , családi videók.:)A látogatók bejöhetnek a kórterembe, de azért igyekeznek az osztályon a délelőtti és délutáni látogatásokat betartatni. Ha mindig nyüzsi lenne, akkor nem tudtok pihenni és nem tudod a babádat kényelmesen szoptatni, ezért jó is, hogy nem engedik éjjel - nappal a bemászkálást. Persze , ha szükséged van valamire és a párod mondjuk behozza, azért beengedik látogatási időn kívül is. A csecsemősnővérekkel azért már nem voltam ennyire elégedett. Köztük volt egy-két nem odaillő, szerintem... Azért , ha mgekéred őket segíteni fognak, csak maguktól nem nagyon kérdezik meg, hogy minden rendben van-e. Ha gondod van, akkor nyugodtan szólj és segítenek, vagy kérhetsz segítséget a kórházi védőnőtől Ő nagyon kedves, mindent megmutat ( nekem segített a szoptatásnál eleinte) , ha valamit nem tudsz a babával kapcsolatban.A többi jön magától, ösztönösen majd meglátod!:) MInden jót és könnyű szülést kívánok!

2008. júl. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi csajok, rendesek vagytok! Most egy kicsit megnyugodtam. Az első válaszolónak írtam priviben, várom válaszát!

Jó babázást nektek, és köszi a jókívánságokat!

2008. júl. 29. 18:56
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én hat hete szültem a győri szülészeten, fogadott orvosom nem volt, se szülésznőm, de mind kettőjükkel nagyon meg voltam elégedve, irtó rendesek és lelkiismeretesek voltak. A csecsemős nővérek viszont nem nagyon erőltetik meg magukat segítség nyújtás céljából, bár vannak kivételek. Összevetve csak jó emlékeim vannak a szülészetről, és a személyzetről. Ja amúgy természetes úton szültem, és ikerbabákat. Jó szülést kívánok!!
2008. júl. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!