Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Jászberényi Kórház Szülészet...

A Jászberényi Kórház Szülészetén ki a legjobb szülésznő, és orvos?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 16. 14:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
és zrukkot ajánlanám.
2008. ápr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Én Ördögh Jánosnál szültem,nagyon jó orvos!Én Zrupkót nem ajánlom,engem terhességem végén egyszer vizsgált meg,azt hittem,ottmaradok a vizsgálószéken...,de mindenkinek más a jó!
2008. ápr. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én Balogh Jánoshoz járok, sokak szerint ő a "sztárszülész" most Berényben. Nekem csak jó tapasztalatom van róla. Ő az első doki, akinél még a belső vizsgálat se kellemetlen számomra. Jó a híre, hozzáértő, sok barátnőm szült nála az utóbbi években. Velem is mindig nagyon emberséges, kedves, semmit nem dramatizál túl, nem vizsgál feleslegesen, de ami szükséges, azt maximálisan. Én nagyon ajánlom őt.

Szülésznőket nem is ismerek, azt nem tudom megmondani.

Boldog babavárást!

27 hetes kismama

2008. ápr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is Balogh János páciense vagyok szintén jó szakembernek tartom.Szerintem is jó keze van mert a belső vizsgálatokat nem nagyon éreztem illetve ő volt az első olyan orvos, aki úgy vette le a rákszűréshez a kenetet hogy semmit nem éreztem,nem volt szóró csípő érzés, amikor a mintát vette le.Én is nálla szülök majd.Egyedüli negatívum, hogy időnként szétszórt bár biztos a megnövekedett kórházi feladatai miatt van.A kórházban is sokan ő tartják a nőgyógyászok közül a legjobbnak.(22 hetes kismama)
2008. ápr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Lányok Balogról csak annyit, hogy 2 műhibapere van folyamatban. Az én lányom DOWN-os lett, mert az AFP eredményt elnézte. No comment.
2008. ápr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A közvetlenül előttem válaszolónak: nagyon sajnálom, hogy downos a kislányod, de a down kórról nem a dokik tehetnek! Amúgy az afp értéket nem is tudja elnézni. Van egy normálisnak számító határérték, ha azon belül van, akkor jónak számít. Az afp értéket pedig a laborban állapítják meg, nem a doki. Ő csak azt mondhatja, amit a papíron lát. Ja, és köztudott, hogy az afp nagyon nem megbízható.

Tényleg sajnálom, ami veletek történt, megértem, hogy bűnbakot keresel, talán én is azt tenném a helyedben, de a doki ebben nem hibás.

Amúgy nem vagyok nagy orvosbarát, én pl otthon fogok szülni, ha minden jól megy, csak akkor megyek kórházba, ha valamiért muszáj lesz. Eddig úgy néz ki, minden ok. Szóval nem azért védem, mert bálványozom. Szó sincs róla. De más dokihoz fejvesztés terhe mellett se mennék. Volt rossz tapasztalatom bőven. S amint előttem már írták, a Baloghnál legalább nincs gyomorgörcsöm a vizsgálatoktól, mert nem volt még rossz élményem nála. Másnál bezzeg...

2008. ápr. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
48%
Sziasztok!Az én párom 3hete szült a Jászberényi korházba és egyáltalán nem ajálom ha tudtuk volna inkább Pestre megyünk!Volt fogadott orvosunk egészen a 35hétig de akkor közölte a doki ÖRDÖG JÁNOS hogy nem vállalja a szülést mert a párom nem müküdött együtt vele mert azt hitte hogy dohányzik még közbe az én ruhámon lehetet érezni a füst szagott de a párom már nem dohányzott!Persze az addigi pénzeket azt beszedte és elfogadta!Ja és persze hogy 35hetes terhesen már egyik szülész sem vállal szivesen hát nem is találtunk igy az ügyeletes orvosnál szült a párom reggel 4-17:45 ig enyitt vajudutt de nem csináltak semmit csak vártak de még tágitot sem adtak mert nem tágult! A Vége Császár lett!Persze az ÖRDÖG JÁNOSNAK lett szolva hogy bent van a párom de azt mondta hogy majd az ügyeletes orvos!!Ha van orvosunk ez nem igy lett volna mert akkor foglalkoznak az emberrel!Köszönhetjük ÖRDÖG JÁNOSNAK!!!!!!!!!!!Ugyhogy ha ránk hallgatok a Jászberényi Kórházat nagy ivben elkerüli aki csak tudja föleg DR ÖRDÖG JÁNOST!!!!!!!!!
2008. nov. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
énsem ajánlom berényt senkinek!!!!!!!én egyik éjjel begörcsöltem bementünk és aztmondták hogy méhenkivüli terhesség.Megakartak rögtön müteni csak én nemhoittem el és nemirtam alá a papirt. Másnap 5 orvos nézett és kiderült cysta 4cm -es a dokik engem felakartak szurni hogy majd mintát vesznek nem e roszindulatu. a rosszindulatu cysta pedig a terhességi teszt pozitivat mutat nálam nem mutatott pozitivat. a másik hogy adtak cystára augmentint. hát ezt nemis tudom miért adták. hála a joistennek megjött és elmentem haza majd mondták ha elmulik a menzim menjek vissza .Hát szolnokra mentem és ottmondták hogy mégjo hogy nemszurtak fel mert 18 éves vagyok a másik hogy 4cm es cysta még nem nagy ,és hogy ha elmulik magátol nem rosszindulatu. na elis mult a következő menzitől de ott adtak gyogyszer és nemis tartottak bent
2008. nov. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm Berényben szült dec. 30-án, a fogadott orvosa elment szilveszterezni, az ügyeletes orvos este 7-kor ránézett, aztán legközelebb reggel 7-kor, addig vajúdott, a szülésznő nem nagyon csinált semmit. Egész éjszaka szenvedett 3 perces fájásokkal, aztán császár lett a vége. Én biztos nem mennék ide szülni, elképesztő, hogy hogy bánnak a kismamával, az orvos (aki ugye általában férfi, nem is tudja, mekkora fájdalom a szülés) és szülés után sem segítenek szinte semmiben, pl. szoptatás, pelenkázás, Mezőtúron kérdés nélkül elmondanak és megmutatnak mindent.
2009. jan. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szeretném jelezni, hogy nem vagyok sem a kórház alkalmazottja, sem rokonom, sem ismerősöm nem dolgozik a szülészeten.

Megjelent az oldalon néhány vádaskodás és még több pocskondiázás.

A génhibás ( Morbus Down ) babára és az AFP kérdésre szeretnék reagálni.

A szülész nem tehet, arról, hogy a babácska betegen született. AZt, hogy a baba genetikai eltéréssel született szívből sajnálom. A további esetleges betegen születendő baba, vagy babák lehetőségét egy alapos genetikai kivizsgálással valószínűleg el lehetne kerülni.

Amit szívből sajnálok. Kérem menjen el egy genetikai szűrővizsgálatra agyermeke édesapjával együtt.

A kedves 18 éves hölgy, ha billentyűzetet ragad és ország-világ előtt ismerteti a problémáját, legyen olyan kedves és vegyen elő egy helyesírási útmutatót. Nekem nagyon rosszul esik, ha valaki így akarja lejáratni magát.Megértem az elkeseredését, de az nem lehet ok arra, hogy ilyen képet fessen magáról.

2009. jan. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!