Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki milyen homeós bogyót...

Péntek judit nikolet kérdése:

Ki milyen homeós bogyót szedett szülés előtt a gyorsabb tágulás érdekében?! És a könnyebb szülés miatt? És hányadik héttől?

Figyelt kérdés
2014. máj. 23. 13:44
 1/10 anonim ***** válasza:

az előbb találkoztam facebookon a kérdéseddel :)

nem emlékszem mi volt a neve,de nem ért semmit.. :(

hány hetes vagy?ha teheted akkor mozogj sokat amit lehet és persze bírsz.könnyebb lesz a tágulás is

2014. máj. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2014. máj. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Még csak a 35 héten vagyunk.... Csak érdeklődöm hogy érdemes e vennem majd
2014. máj. 23. 14:01
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem ne adj ki rá pénzt..
2014. máj. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szerintem fölösleges pénzkidobás

én semmi ilyet nem szedtem és hihetetlen gyorsan szültem.

nagyon gyorsan tágultam még fájásom sem volt de már 4 ujjnyi volt a méhszáj..... csak a magzatvíz elfolyott onnan tudtam hogy szülni fogok.

2014. máj. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem egészen a kérdésedre válaszolva: én semmit nem szedtem, csak eldöntöttem, hogy gyorsan fogok szülni. 2 óra alatt tágultam ki, miután elfolyt a magzatvíz. :)

Drukkolok neked is!

2014. máj. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én az első terhességem alatt a 36. héttől szedtem két fajtát. A nevük caulophyllum C12 és cimicifuga c12 . A szülésznőm mondta, hogy ezeket ajánlja, persze nem kötelező, de Én szedtem, mert reméltem, hogy segít, ha meg mégsem, ártani nem árthat. Nyilván nem tudom, hogy nélkülük mennyi idő lett volna a szülés, viszont tény, hogy elég gyorsan született az első gyerkőcöm. Jelenleg ismét babát várok, a 30. héten vagyok, megint szedni fogom a bogyókat. Most másik szülésznőm van, mert sajnos az előző elment abból a kórházból ahol szülök, de Ő is ezeket a homeós bogyókat ajánlotta, és még mellé az Arnica nevűt is.
2014. máj. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szedtem a Caulophyllumot, Cimicifugát és még 2 szert valamint ittam a Málnalevél teát. Ezek segítettek a gyors , beavatkozásmentes szüléshez. Mindenkinek csak ajánlani tudom. (Nem a hit számit, hanem tudom, hogyan működik!)
2014. máj. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8/8 as hogyan szedted ezeket a homeopátiás bogyókat?? Időre született a babád??
2014. máj. 27. 07:19
 10/10 anonim ***** válasza:
1. szülésem volt. Nagyon bíztam a homeos szerekben a 36. héttől szedtem ezeket: caulophyllum C12, cimicifuga c12, arnica montana. Ittam a málnalevél teát, csináltam a gátmasszázst is. Próbáltam ráhangolódni, (ahogy előttem is írták), "elhatározni", hogy gyors szülésem lesz. Hát ez nem igazán jött össze annak ellenére, hogy a kiírt időpont előtt 1 héttel 1 ujjnyira már nyitva volt a külső és belső méhszájam is. Végül 5 napot túlhordtam a picit, magától indult meg a szülés, de 20 órát vajúdtam... A felénél, 10 óra vajúdás után még mindig csak 2 ujjnyi volt a méhszáj, ekkor burkot repesztettek. (Vajúdás közben is szedtem a bogyókat, de a 10 óra után abbahagytam, mert nem tudtam még arra is figyelni) Végül gátmetszés is kellett. (Bár a szülésznő azt mondta, ha kibírtam volna még fél órát, akkor nem biztos, hogy kellett volna a gátmetszés) Nem tudom valakinek biztos segítenek ezek a szerek, szerintem nálam nem hatottak, pedig nagyon bíztam benne.
2014. máj. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!