Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott császár esetében...

Programozott császár esetében mennyi idővel előtte lehet tudni az időpontot? 20 hetes vagyok és az orvossal lebeszéltem, császár lesz tutira.

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 10:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

szia. bocsi hogy nem a kérdésedre válaszolok, de ilyet lehet hogy én császárt szeretnék és akkor az lesz ? ez nagyon jó dolog. ( bocsi a tudatlanságomért... )

19/L

2009. dec. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nálam is így volt de én már szülés elött kb 3 hónappal tudtam mikor fogok szülni.
2009. dec. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Okkal császároznak. De biztos van olyan doki is aki plusz pénzért vállalja!
2009. dec. 30. 10:33
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Úgy a 24. hét környékén beszéltük meg, hogy ha addig minden rendben, akkor a 38. hét betöltése után lesz a császár. Nálam is egészségügyi oka van. Kétlem, hogy egy doki pénzért csak úgy császározna, ahhoz indok kell. Nem hinném, hogy kitenne egy egészséges nőt egy szükségtelen műtétnek, pláne, hogy emiatt a hivatásától is eltiltanák.
2009. dec. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én tudok ilyen dokit. Viszont nem értek egyet a nézetével.
2009. dec. 30. 11:00
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
A második vagyok nekem pedig így volt, nem volt ok, de megoldottuk és azóta is dolgozik.
2009. dec. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, én sem a kérdésedre válaszolok de én is megbeszéltem a dokival, hogy mivel az első is császár lett, félek is a szüléstől mert nem szeretnék még egyszer ennyit szenvedni és ha beindul a szülés pár óra múlva megcsászároz ha még akkor is azt akarom. Mondjuk mivel az első császár volt így 60% az esélye, hogy a második is az lesz. Ő azt mondta, hogy mindenképpen kell vajúdni valamennyit a baba és a mama érdekében persze ez csak akkor ha egyébként nincs olyan indok amiért ne lehetne.
2009. dec. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a 38. héten még mindig faros volt, így akkor írtuk ki az időpontot.
2009. dec. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az volt a dokival megbeszélve hogy a kiírt időpont elötti 1 hétben lesz valamelyik nap a császár. A pontos napot 2-3 héttel elötte beszéltük meg.
2009. dec. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 36-ik héten tudtam...ő mondott egy napot...akkor volt a volt férjem szülinapja, ezt inkább kihagytam április 22, április 23? nem lehetne 24?, mert az páros:) Én döntöttem, akkor lett a császár:))
2009. dec. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!