Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez mi lehetett? Nagy baj...

Ez mi lehetett? Nagy baj lehet? (undorító, aki nem bírja ne olvassa el)

Figyelt kérdés
2 hete szültem természetes úton. Tegnap szoptattam a kis fiamat és elöntött a vér. A vérben a betétemen kis hajszálvékony, mozgó, kb 1 cm hosszú féreg szerű vmi volt. Nagyon megijedtem, orvoshoz nem merek menni biztos fájna nagyon még a vizsgálat. A varratok rendben vannak, már meggyogyultak.
2014. máj. 27. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
márpedig ehhez orvos kellene!
2014. máj. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jézusom!!! Menj orvoshoz!!!
2014. máj. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
5%
Ez most lehet, hogy oktárni nagy hülyeség, de nem lehet, hogy az egy másik magzat? Nem tudom, talán terhes lettél és el is vetéltél
2014. máj. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ilyet még nem hallottam. Kíváncsi vagyok mi lehet ez. A férgek nem hüvelyi úton távoznak általában...

Aki azt írta lehet terhes voltál, csak elvetéltél, az még viccnek is kegyetlen és alapvető biológiai ismereti sincsenek.

2014. máj. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
orvos,azonnal....ha fáj,ha nem!
2014. máj. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ja, és azt a féregszerű valamit azért megőrízhetted volna, hogy megmutasd a dokinak
2014. máj. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

lehet ennek komoly oka is! de lehet hogy csak a varrat darab volt legalább is én azt találtam a betéten és azt hittem mozog, de a doki megnyugtatott, hogy az csak varr volt amit én láttam, de én nem véreztem nagyon.

Minél előbb menj orvoshoz és majd írd meg, hogy mi van veled.

2014. máj. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát van olyan hogy bélféreg,arra illik a leírásod,de az nem hüvelyből jön,hanem a székletben van...mindegy,mert bármilyen féreg is,azonnali ellátást igényelsz.
2014. máj. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg féreg volt, akkor valószínűleg a végbélből. De mindenképp orvos!!!
2014. máj. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Remélem már orvosnál vagy!!
2014. máj. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!