Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az előbb amikor wc-n voltam...

Az előbb amikor wc-n voltam észrevettem a WC papíron egy kevés véres nyákot. A nyákdugó lehetett?

Figyelt kérdés
37hetes vagyok,már jó pár órája fájdogál a hasam de nem rendszeresek a fájások,és nem is erősek.Lehet hogy már holnap meglesz a pici?
2014. febr. 27. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem reggel 6-tól fájt a hasam rendszertelenül, majd dél körül rendszeres lett és akkor távozott a nyákdugóm. 18:15-re pedig megszületett a kisfiam. :)
2014. febr. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. És amikor bementem a kórházba, feltettek NST-re és aki épp ott volt szülésznő az majdnem hazaküldött, hogy ezek csak jóslók, mert a gép nem mutatja nagynak és rendszeresnek a fájásokat.Ez mind 3 óra körül volt. :)
2014. febr. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jajj azt elfelejtettem írni, hogy az az lehetett :) Reméljük, hogy meglesz mihamarabb egészségesen! :)
2014. febr. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is 37 hetesen jött ki a nyákdugó, utána még 2x, rá kb.másfél hétre. 40+1 naposan szültem csak.
2014. febr. 28. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 babóca0129 ***** válasza:

Nekem ugy volt, hogy vasarnap voltam nst-n. Ott minden rendben volt nem volt fajas majd a doki megvizsgalt es zart voltam. Haza mentem pihentem egy kicsit majd elmentrm wc-re es akkor lattam egy keves nyakot. Gondoltam, hogy vagy hamarosan szulunk vagy van meg par napom. A terminuson mar reg tul voltam. Szoval aznap meg enyhen kezdett e fajni es rendszertelenek is voltak. Kb. del korul ( vasarnap) erosodtek es rendszerezodott. Igy irany volt a korhaz. Ott megneztek, de csak 1 ujjnyira voltam tag. :( Kozben szepen kicsi darabokban tavozott a nyakdugo, de meg mindig volt. Hetfon negyed8 -kor megrepesztettek a burkot es a maradek nyakot is kiszedtek. Nem volt egy kellemes elmeny. Nagyon nehezen tagultam meg utanna is aztan egyszer csak beindult.

Lehet neked is darabokban fog tavozni, de lehez ma este mar babazol , de az is lehet, hogy meg napok, hetek vannak vissz Sajnos a nyakdugo tavozasa meg nem jelenti azt, hogy itt az ido. Kitartast! :)

2014. febr. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nem igen lesz ebből még baba,azóta nem vettem észre hogy távozott volna még belőlem.Pedig már olyan izgatottak voltunk párommal.
2014. febr. 28. 09:21
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem aznap (36+6)elment a nyákdugó reggel, este fél 9kor elfolyt a magzatvíz, és másnap hajnalban császárral meglett a kisfiam :)
2014. febr. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, az még kimaradt, hogy a CTG-n egy fájás sem volt :)
2014. febr. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem 35 hetesen ment el a nyákdugó, kinyíltam 1 ujjnyira némi görcsökkel. Majd elmúlt, de bent tartottak a kórházban. 38+6-ra született a lányom.
2014. márc. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!