Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 25 hetes terhes vagyok és...

25 hetes terhes vagyok és elkaptam valami hüvelyi fertőzést. Szülhetek attól még természetesen, vagy csak császárral?

Figyelt kérdés
Nem teljesen biztos, de a háziorvosom hívta fel a figyelmem a vizeletmintám alapján, hogy kérdezzek rá a nőgyógyásznál, mert gyanús lett neki valami. Nőgyógyászhoz csak egy hét múlva kaptam időpontot, de egyik barátnőm nagyon megijesztett. Ő azt mondta, ha ki is kezelnek, ha tényleg fertőzésem van akkor már csak császárral szülhetek. Ez igaz?
2014. máj. 29. 19:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha el is kaptál valamit, szülésig még bőven kezelhető.

Itt németországban meg sem nézte az orvos, hogy van-e valami gáz, sőt méhszájat is unszolásra nézett csak. Természetesen szültem.

2014. máj. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz!!van akinek visszatérő gombàlya van és még is szülhet természetesen ha kikezelték.
2014. máj. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Dehogy igaz. Terhesség alatt gyakori a fertőzés. Kezelik és elmúlik. Kezeletlen eldurvult fertőzés esetén a terhesség végén lehet emiatt császár, de ezt meg szokták előzni.
2014. máj. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Jaj,nagyon szépen köszönöm, nagyon megnyugtattatok. Nagyon nem szeretnék császárral szülni, ha egy mód van rá. Tuti nem régóta kaptam el, ha tényleg elkaptam valamit, mert még tüneteket sem érzek, csak a háziorvos számokat is látott ugye.

Nagyon figyelek a higiéniára is, de a terhesség ugye más állapot, könnyebben fertőződik az ember. Majd jövő héten a doki megmondja mi van.

Még egyszer nagyon köszönöm!

2014. máj. 29. 19:54
 5/12 anonim ***** válasza:

Dehogy is! Nem hiszem, hogy ezért lenne császár, mert van még bőven időd!

Nekem mind a két terhességemnél visszatérő fertőzésem volt elejétől a végéig! Még is simán szültem mind a kétszer !

Nekem a dokim azt mondta ha szülés előtt egy két nappal már nem lesz fertőzés, akkor simán szülhetek. Az a lényeg, hogy szülés idején ne legyen fertőzés, mert t a baba is elkaphatja

2014. máj. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

39 hetesen kaptam el valami nyalánkságot, amit antibigyóval 10 nap alatt a szülésig épp sikerült kikezelni.

Szerintem semmi akadálya nincs hüvelyi szülésnek. Kapsz kezelést, ha kell. Streptonál pedig a baba is kap.

2014. máj. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5-ös válaszadó! A fertőzést hogy vették észre? Volt testi tüneted is, vagy van vmi módszer erre, amivel folyamatosan figyelik?
2014. máj. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen nekem állandóan figyelték, mivel húgyuti fertőzésem is volt meg vese gondok.... és mindig volt kenet vétel meg vizelet vizsgálat és onnan lett nekem mindig meg nézve
2014. máj. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
5 ös voltam
2014. máj. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Szerencséd van, hogy ilyen nőgyógyászt fogtál ki, aki ennyire figyel rád. Nekem sajnos nem így volt, voltak is tüneteim, de ... :(
2014. máj. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!