Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátommal az ovulációm...

A barátommal az ovulációm napján voltunk együtt. Természetesen védekeztünk, de együttlét előtt csináltuk gumi nélkül, nem sokáig maximum 5 percig, de a barátom nem ment el. Nagy az esélye annak hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2013. febr. 18. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
50%
2013. febr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Nézd!Hasonló kérdést én is tettem már fel,sokan írják,hogy az előváladéktól is teherbe lehet esni,ami biztos így is van,én nem estem,de ki tudja!Elvileg tényleg 50%hisz jó időben voltatok együtt!
2013. febr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
"együttlét előtt csináltuk gumi nélkül"..és akkor azt minek nevezed??az nem együttlét?
2013. febr. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Ezt én sem értem, mi az, hogy az együttlét előtt gumi nélkül? Úgy érted, hogy úgy kezdtétek el, aztán húztatok gumit? Nagy esélynek nem mondanám, sőt kifejezetten kevés. Nem esélytelen, de azért nem valószínű.
2013. febr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"együttlét előtt csináltuk gumi nélkül, nem sokáig maximum 5 percig, de a barátom nem ment el."


Hányszor kell még leírni azt,hogy igen lehetsz terhes elönedvtöl is???

Igen lehetsz terhes,nem száz százalék,de lehetsz...mi nem tudhatjuk...A esedékes menszeszed napja körül tesztelhetsz,ha nem jön meg...

Annak semmi értelme,hogy az elején,vagy végén nem védekeztek...Végig kell!

Vagy szedj fogamzásgátlót,ha annyira szeretitek gumi nélkül...

Kevés az esélye,hogy teherbe ess fog.gátló mellett,minthogy itt rizikózzál gumi nélkül!


Tanulság: Nem utána gondolkodni,hanem elötte...

2013. febr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
A fent említett 50%-okat nehogy komolyan vedd, ezt csak a vagy igen vagy nem szinonimájaként használják a vicces kedvűek. A tény az, hogy ha végig gumi nélkül csináljátok, akkor statisztikailag 20-30% az esély, hogy összejöjjön a bébi. Így is van persze esély, de azért az tényleg elég minimális. Szóval ne aggódj, DE, ha nem akartok babát, akkor védekezzetek rendesen. Ha nem gond, ha összejön, akkor folytassátok ezt a módot.
2013. febr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"termeszetesen vedekeztunk" Te is sotet vagy! Ne haragudj minek szexelsz ha ilyen eszetlen vagy? Ha nem akarsz teherbe esni akkor vedekezni kell. Menjel el nogyogyaszhoz hogy irjon fel neked fogamzasgatlod es kimeljed meg magadat es minket az ilyen hulyesegektol. Liba!
2013. febr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!