Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » SOTE II: gátvédelem? Hogy...

SOTE II: gátvédelem? Hogy állnak hozzá, mindig vágnak, vagy igyekeznek elkerülni? Milyen a hozzáállásuk? Szülésznőt tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Most a Tömő utcába van az átmeneti hely, és ennek kapcsàn érdekelne még az is, hogy ugyanúgy vannak szülésre felkészítő tanfolyamok? Itt is meg lehet nézni előre a szülőszobát, stb.-t? Hogy, és mikor konzultáljak gátvédelemmel kapcsolatban szülésznővel? Muszáj fogadott szülésznő a gátvédelemhez, vagy az is elég, ha annak szólok, aki bent lesz mikor szülök?

2014. jún. 2. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
24%
Csak akkor vágnak ha muszály!!! Ha nagy a bébi feje és nem akarják hogy peredj vágnak! De ha gond nélkül kicsúszik a kicsi nem fognak! :)
2014. jún. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én ott voltam szülészet gyakorlaton 2 hete, szóval én a másik oldalba láttam bele :D Sajnos az esetek döntő többségénél vágtak :( Nagyon fontos az orvos személye is, hiába akar a szülésznő gátvédelmet, ha a doki vaskalapos :( Ilyen szempontból ne öregebb dokit válassz, ha teheted. Szülésznők közül abszolút Rozika a nyertes, kicsit idősödő, de nagyon alternatív szemléletű, ha az anyuka állapota megengedi, simán leparancsol az ágyról, hogy könnyebb legyen a tágulás, szóval nálam abszolút ő a befutó :D Egyébként nem szülnék ott, csak ha biztosan császároznának, mert azt profibban tudnak, mint szülést vezetni (meglátszik, hogy klinika, sok a patológiás eset, így a természetes szüléshez is sokszor így állnak hozzá)....
2014. jún. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Julie S ***** válasza:
Fogadott dokival es szulesznovel szultem ott gatvedelemmel. A szuloszobat megnezhettem elore.
2014. jún. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!