Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kisruhát is kell vinni a...

Kisruhát is kell vinni a babának a Kistarcsai kórházba vagy adnak?

Figyelt kérdés
5 évvel ezelött mikor a kislányom született semmit nem kellett vinni magammal.De most annyi minden változott.Aki mostanában szült vagy tud valamit kérem mielöbb válaszoljon.Tegnapra voltam kiírva de még mindig itthon vagyok.Elöre is köszönöm.
2010. jan. 1. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 2 éve szültem ott a kisfiam(majdnem napra pontosan).

Akkor pelust, popsitörlőt kellett vinni. Én is már csak ott tudtam meg, mert a lányomat mikor szültem(7 éve), akkor még mindent adtak.

Ruhát adtak, de berakhatsz párat a táskádba, hátha azóta változott a helyzet.

Ja, és szerintem a csecsemős nővérek bunkóbbak lettek az évek folyamán:(

Sok sikert, könnyű szülést, és boldog új évet kívánok.

2010. jan. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én épp ma kérdeztem meg, és nem szükséges vinni semmit, csak ha nagyon szeretnéd, hogy a saját ruhájában legyen a baba. Pelenkát és popsitörlőt azért érdemes bevinni, hogy legyen tartalék. Minden mást biztosítanak!
2010. jan. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem szültem ott,de szerintem par ruhacska elfer a taskadban meg egy csomag popsitörlö is.Pelenkat szerintem biztosan adnak mindenütt,de azt is vihetsz vagy 5 darabot,ha kellene a parod tud majd bevinni utanad.

Inkabb feleslegesen legyen nalad,mint meglepetes erjen.

2010. jan. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat.Kedves elsö válaszoló.Sajnos 5 évvel ezelött is nagyon bunkók voltak a csecsemösök.Csak azt nem értem miért ezt a szakmát választották.
2010. jan. 1. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!