Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Kistarcsai Flor Ferenc...

A Kistarcsai Flor Ferenc korházba a babákat korházi ruhába öltöztetik, vagy a saját ruhájába lehet?

Figyelt kérdés
6 éve szültem ott, de akkor nem lehetet bevinni saját ruhát csak amit ott adtak.Köszi a válaszokat előre is.Pelenkát meg ilyesmit adnak?Mi az amit egyáltalán vigyek a babának?
2009. jan. 15. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 1 éve szültem ott a kisfiam.

Kórházi ruhába öltöztették,nem mondták, hogy lehet bevinni sajátot.

Pelenkát, és popsitörlőt vigyél, mert nem adnak. Ha jól emlékszem popsikrémet adtak.

Én is 6 éve szültem ott a lányom, azóta sokminden változott. A szülőszobák például nagyon szépek lettek, és kérhetsz 2 ágyas szobát is(csak azért fizetni kell)

Könnyű szülést kívánok neked!

2009. jan. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!4 hónapja szültem ott.Szüléshez adnak kórházi "hálóinget", de másnap már a sajátodban vagy.Pelust adnak, de csak pár darabot ugyhogy az mindenképp fog kelleni, ill. a popsitörlő is.Amiből elég mennyiséget kapsz az a popsikrém.Ill. textilpelust is tudsz ott kérni, de én azért azt is vittem.Ja neked adnak betétet is de azért vigyél azt is nehogy kevés legyden.

könnyű szülést

2009. jan. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ja bocsi, a babák ottani ruciban vannak, amikor jöttök haza akkor kell majd csak a saját.
2009. jan. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat akkor így már tudom hogy pakoljak!
2009. jan. 15. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!