Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüléskor tulajdonképpen mi...

Szüléskor tulajdonképpen mi fáj? A has? A hüvely? Vagy minden?

Figyelt kérdés
2014. jún. 4. 16:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Minden.
2014. jún. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki azt mondta, mensi szerű görcsök lesznek, csak erősebbek. Nekem nem fájt a hasam. A hüvelyemben éreztem úgy, hogy forgatják bennem a konyhakést. Nem tágultam, császár lett, de ez az élmény megmaradt. A görcsök nem fent fájtak, hanem bent, fent, a méhszájon.
2014. jún. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Deréktól lefelé, combtól felfelé minden. A has (méh) görcsöl, a derék a tágulástól fáj, a hüvelyemet nem éreztem külön.
2014. jún. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Lehet a nőgyógyászati vizsgálathoz hasonlitani,csak sokkal erősebb?
2014. jún. 4. 17:04
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Annak nem is szabadna fájnia. Nem értem.
2014. jún. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát tegnap voltam,mondtam is a dokinak,h én nem akarok szülni,ha a sima vizsgálat is ennyire fáj... Vagy a doki durva?
2014. jún. 4. 17:09
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden nogyogyaszati vizsgalat extran fajt, pedig a legtobbet a ferjem csinalta, a vajudas alattiakat kiveve. Azt mondta, van, akinek ilyenkor extran erzekeny a mehszaja, ez van. Ettol a szulest meg abszolut nem eltem meg brutalisnak. Soha nem fajt amugy nogyogy vizsgalat, sak terhesen. Elotte sem, azota sem.
2014. jún. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Akkor vagy terhes vagyok csak még nem tudom,vagy érzéketlen a dokim. Még rá is kérdezett,h ez most fáj?! Az is fájt,amikor a kezével vizsgált..
2014. jún. 4. 17:23
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szüléskor?? Minden!! Az egész élet!! :))))

Nekem nőgyógyászati vizsgálat sosem fájt, nem is járnék olyan dokihoz, aki fájdalmasan vizsgál. Kivétel ez alól a szülés, illetve a vajúdás azon szakasza, amikor fájás közben vizsgálja a doki/szülésznő, hogy mennyire vagy kitágulva!! Na, nekem az mindennél rosszabb volt.

2014. jún. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyászati vizsgálat életemben egyszer fájt, amikor szülés alatt fájás közben vizsgált, én meg sírva könyörögtem neki, hogy hagyja abba...
2014. jún. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!