Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kadban valo furdestol beindulh...

Kadban valo furdestol beindulhat a szules?

Figyelt kérdés
37. hetben vagyok es szeretnem ha jovoheten mar lenne valami jele hogy kozeledik a szules de ha nem lesz semmi akkor beulok a kadba, azt hallottam hogy attol beindulhat. Meg teljesen zart vagyok, van akinek ettol esetleg beindult? Malnalevel teat is iszom meg homeos bogyokat szedek de semmi nem tortenik. Meghalok a varakozasba mar nagyon szeretnem a karomban tartani a kislanyom. Koszi elore is.
2014. jún. 4. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom, még több hét van hátra! Miért akarod kiűzni a gyereket? Akkor jöjjön, amikor felkészült rá! Ne ülj emiatt kádba! A málnalevél tea és bogyók is akkor segítenek majd, amikor kell, amikor tágulsz magadtól, szülés előtt. Még akár 3-4 hét is lehet hátra, szüksége van rá! Ha szereted, rá hagyod a választást, hogy mikor akar megszületni!
2014. jún. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarjál már 37 hetesen szülni! Annak a babának még 2-3 hétre szüksége van bent. Nem véletlenül 40 hét egy terhesség és nem 37. Inkább pihenj, mint ilyen butaságokat csinálj, mert jobb ha tudod, nem lesz egy leányálom az első pár hét/hónap.
2014. jún. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel sem indult be nalunk... Aztan mikor beletorodtem, akkor jott. Ne siettesd.
2014. jún. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem indul be semmitől, csak ha elöregszik a méhlepény és nem tudja már táplálni a babát. Szerencsére a te babád jól van odabent, vigyázz ha kis súllyal születik, hamarabb mint kelleni elveszik szülés után és koraszülött osztályra kerül. Légy türelmes, csak azok szülnek gyorsan akik kivárják, hogy minden szépen magától alakuljon.
2014. jún. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is várd ki, amikor ő akar megszületni, ahogy az előzőek írtak.


Egyébként én végig kádban fürödtem, ittam a málna level teát, és ettem a homeos vágyókat, és megis a betöltött 41. heten született a babám. Majd jön, ha jönni szeretne :)

2014. jún. 5. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom nektek hogy valaszoltatok, bar konkretan nem a kerdesre kaptam valaszt csak egy valakitol.
2014. jún. 5. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!