Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40+1 hkm - Az elmúlt órában...

40+1 hkm - Az elmúlt órában min.3x keményedtem. Lassan beindulhat a szülés?

Figyelt kérdés
2111-re vagyok tág, a medencém és a keresztcsontom 4 napja egyertelműen készül, a nyákdugóm az elmúlt 24 órában folyamatosan távozott, elvileg elment mind. Jóslókat nem érzek. Szerintetek hamarosan beindul?
2013. nov. 30. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Onnantól kezdve, hogy a nyákdugód elment, és megindult a tágulási vérzés, általában 72 órán belül megvan a baba.
2013. nov. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mi az a tágulási vézés? A nyákdugóm barnás volt végig, de lehet hogy a magzatvíz vizsgálattól.
2013. nov. 30. 23:17
 3/7 anonim ***** válasza:
A barnás, az alvadt vért jelent. Amikor rózsaszínnel színezett, vagy pirossal, az már tágulási szakasz, vagy erősen barnával, az is jó. :)
2013. nov. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Valami jött az biztos :) de pár órája már csak a szokásos színtelen folyás. A pici is kevesebbet mozog. Köszönöm hogy írtál!
2013. nov. 30. 23:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Azóta talán már babázol?! :-)
2013. dec. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igy van! December 2-an megszuletett a kisfiunk. Aznap reggel megindult a szules a maga termeszetes modjan, szivargassal. Sajnos sokminden tenyezo ugy alakitotta a dolgokat hogy surgossegi csaszar lett belole. A mutet kozben es utan is rohamosan nagy mennyisegu vert vesztettem. Majd toltak vissza a mutobe egy meh megmento mutetre, ami eloszor mukodni is latszott majd megnagyobb mennyisegu vert vesztettem es toltak ismet a mutobe ami mar eletmento meheltavolito volt. Halas vagyok mert elek! Es van egy egeszseges kisfiunk! Ma jottunk haza a korhazbol, es mar ket napja csak anyatejet eszik. Hihetetlen!
2013. dec. 9. 20:33
 7/7 anonim ***** válasza:

Utoltós vagyok:

Szegény.. a sok rossz ellenére az a lényeg, hogy mrá jól vagytok és otthon! És a kisfiad is egészséges! :-) Kitartást és jó egészséget nektek! :-)

2013. dec. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!